Дата: від до Скинути

Рішенням Ради оборони Житомирщини на всій території області заборонено продаж алкогольних напоїв

Усім торгівельним точкам – негайно прибрати з полиць відповідну продукцію. Контроль за виконанням рішення буде здійснювати Національна поліція та військові органи правопорядку.

14:48 28.02.2022

Шановні жителі Народиччини!

У зв’язку з оголошення воєнного стану на всій території нашої держави, звертаємось до вас з проханням зберігати спокій та залишатися вдома. Тримаємося всі разом. Ситуація під контролем наших захисників та правоохоронців. Будь-яка інформація в інтернеті може бути фейком. Користуйтеся тільки офіційними джерелами інформації. У разі ускладнення ситуації буде доведена інформація щодо плану дій.

12:45 24.02.2022

20 лютого — День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого на державному рівні вшановуємо День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013-14 років. Цей пам'ятний день встановлено з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.

16:24 18.02.2022

Народицька громада долучилася до відзначення Дня єднання

З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість, сьогоднішній день, 16 лютого, Президент України, Володимир Зеленський, оголосив Днем єднання.

10:32 16.02.2022

Воїни-інтернаціоналісти громади вшанувати пам’ять побратимів

Сьогодні в Свято-Миколаївському парку відбулись урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ з Афганістану. Участь у заході взяли секретар селищної ради Олег Ярмолюк, заступник селищного голови Олександр Прокопенко, начальник відділу культури Тамара Дідух та члени спілки ветеранів Афганістану.

12:06 15.02.2022

У чому сіль нового харчування в дошкільних закладах громади?

Основною умовою нормального росту і розвитку дитини є забезпечення збалансованого харчування. Проте, харчувати у закладах освіти мають не лише корисно, але й різноманітною та смачною. З цього твердження розпочалася реформа харчування у закладах освіти, яка триває нині.

13:30 24.01.2022