Обласне Новоріччя для юних талантів

Традиційно перед початком новорічно-різдвяних свят відзначають нагородами та солодкими подарунками талановиту молодь. Тож і цьогоріч у приміщенні обласної філармонії імені С. Ріхтера під патронатом голови облдержадміністрації відбулося свято Нового року для обдарованих дітей, які проявили себе у різних сферах – вигравали в обласних та Всеукраїнських конкурсах, конференціях, фестивалях, змаганнях та ін.

13:28 30.12.2021

Низький уклін пам’яті ліквідаторів

Сьогодні вшановуємо тих, хто ціною героїчних зусиль зупинив чорнобильську ядерну катастрофу. Цього грудневого дня 35 років тому відбулася здача в експлуатацію об’єкту “Укриття” – саркофагу, котрий забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі Чорнобильської АЕС.

10:05 14.12.2021

Волонтер діє за покликом душі

Про волонтерський рух в Україні сьогодні з захопленням говорять у багатьох країнах світу, називаючи це явище унікальним. Розквіт волонтерської діяльності у нас припав на час Революції Гідності і початок війни на Донбасі. У надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави.

09:51 06.12.2021

Адмінприміщення по Св’ято-Миколаївській – знову з газом

За  Конституцією кожен з нас має право на належні, безпечні і здорові умови праці. При цьому забезпечити такі умови має роботодавець, який зобов’язаний створити на робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів. Важливе місце серед таких умов посідає мікроклімат приміщень, який має забезпечувати відчуття теплового комфорту та створювати умови для високого рівня працездатності.

12:04 18.11.2021

На порядку денному: виїзні наради та виробничі питання

На початку тижня секретар селищної ради Олег Ярмолюк взяв участь у виїзній нараді щодо проведення заходів до 100-річчя Другого Зимового походу Армії УНР та 100-тих роковин розстрілу вояків Армії УНР біля с. Базар.

11:47 18.11.2021