Дата: від до Скинути

Триває прийом заяв для участі у жовтні в електронних аукціонах із продажу об’єктів малої приватизації Житомирської області

Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях інформує про об’єкти малої приватизації, які виставлені на продаж на електронних аукціонах в електронній торговій системі у жовтні 2021 року.

09:58 18.10.2021

Справжні герої – серед нас

Історія України має чимало подій і дат, що засвідчують героїзм, відданість та любов нашого народу до рідної землі. Одна з цих дат – 14 жовтня – поєднує свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також державне свято – День захисника України. Наша держава є історичним та політичним спадкоємцем Київської Русі, козацтва, визвольного руху та тисячолітньої християнської традиції. Тож поєднання цих трьох свят є символом непорушного зв’язку поколінь захисників і захисниць України та проявом народної поваги до них.

21:27 13.10.2021

Щоб попередити пожежну небезпеку з початком опалювального сезону

За статистикою в осінньо-зимовий період різко збільшуєється кількість пожеж – через використання різних опалювальних приладів створюється реальна пожежна небезпека. Для запобігання надзвичайних ситуацій та попередження пожеж під час опалювального сезону громадяни повинні знати основні вимоги норм та правил щодо користування різними опалювальними приладами. Для цього 11 жовтня працівники Коростенського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області провели інформаційну кампанію серед жителів смт Народичі та розповсюдили листівки, зокрема і в місцях скупчення населення (продуктових та непродуктових магазинах).

14:11 11.10.2021

Створюємо ліси разом!

Працівники селищної ради очолювані селищним головою Лідією Бученко на запрошення лісівників ДП “Народицький спецлісгосп” долучилися до акції “Створюємо ліси разом”, метою якої є поширення знань про ліси та їх важливість, збільшення лісистості нашої країни та підвищення екологічної свідомості громадян.

11:47 09.10.2021

До відома власників земельних ділянок, які ведуть виробничу діяльність на територіях, які прилягають до державного кордону

Доводимо до відома власників земельних ділянок, які ведуть виробничу діяльність на територіях, які прилягають до державного кордону, щодо унеможливлення проведення посіву озимих культур у 2021-2022 роках на ділянках місцевості, на яких органами охорони державного кордону у 50-ти метровій смузі планується будівництво лінії прикордонних інженерних споруд.

09:58 28.09.2021

Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Народицької селищної ради

22 вересня 2021 року відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Народицької селищної ради, на якому розглядались питання:

15:50 23.09.2021

В Україні набула чинності заборона паління сухої трави, якою значно підвищуються штрафи для паліїв

Передбачено посилення відповідальності за забруднення атмосферного повітря, знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу, порушення вимог пожежної безпеки в лісах та самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків.

15:23 15.09.2021