Дата: від до Скинути

Україна та США підписали найсильнішу угоду за весь час незалежності нашої держави – Володимир Зеленський

Підписана зі США двостороння безпекова угода підтверджує надійність підтримки незалежності України з боку Сполучених Штатів. Про це Президент Володимир Зеленський заявив в Італії під час спільної пресконференції з Президентом Сполучених Штатів Джозефом Байденом.

10:15 14.06.2024

Гаряча лінія кризової підтримки – це першомоментна допомога для ветеранів, їхніх родин та всіх українців у складних ситуаціях

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України у рамках проєкту «Гаряча лінія кризової підтримки» надає ветеранам допомогу у двох напрямках:

09:53 14.06.2024

ЯК СТАТИ ДОНОРОМ ?!

14 червня відзначається Всесвітній день донора крові. Донором може бути будь-який  дієздатний  громадянин  України віком від 18 років, який пройшов відповідне медичне обстеження і в якого немає протипоказань, визначених МОЗ  України.  Взяття крові та (або) її компонентів у донора дозволяється  лише за умови, що здоров’ю донора  не буде заподіяно шкоди.

09:36 14.06.2024

09:24 14.06.2024

Будь собою! ВІДЕО

Міністерство оборони України запустило соціальну рекламну кампанію «Будь собою».

14:55 13.06.2024

Гайд #безбар’єрних подій: створюй свої неймовірні події

Успіх будь-якого івенту – у зручності й комфорті його учасників та гостей. Забезпечити це легко, якщо у фокусі підходів і рішень при його організації буде безбар’єрність – починаючи від запрошень і вибору локації до налаштування освітлення, облаштування різних зон і підготовки персоналу.

09:56 12.06.2024

Податкова знижка для фізичних осіб

Головне управління ДПС у Житомирській області акцентує увагу платників податків, що платник податку - має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

14:10 10.06.2024