Два роки російської агресії проти України.
Сьогодні, 24 лютого, в смт.Народичі пройшов захід урочистого покладання квітів приурочений до других роковин повномасштабного вторгнення рф до стели пам’яті «ГЕРОЇ НАРОДИЧЧИНИ. ПАМ'ЯТАЄМО КОЖНОГО». Вшанували пам'ять загиблих героїв Народиччини.11:21 24.02.2024









