Дата: 21.09.2023 16:03

21 вересня 2023 року в Народицькому ліцеї відбулося урочисте відкриття – освячення меморіальної дошки на честь Корчемлюка Олега Олеговича — випускника цього закладу, який  загинув захищаючи  територіальну цілісність України.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїну були присутні рідні, друзі загиблого, педагоги та учні, жителі громади, Благочинний Народицької територіальної громади отець Стахій Савчук, настоятель храму первоверховних апостолів Петра і Павла Житомирсько-Овруцької єпархії ПЦУ та заступник селищного голови Наталія Бортник.

Багато слів хороших та сумних  було сказано під час години пам’яті, присвяченій Олегові.

Право відкрити меморіальну дошку було надано матері загиблого воїна Корчемлюк Олені Сергіївні.

Присутні вшанували пам’ять загиблого земляка хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки.

Олег Корчемлюк віддав найдорожче – своє життя, захищаючи кордони нашої України. Відтепер пам’ятний знак на стіні ліцею буде постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг випускника освітнього закладу та захисника рідної Батьківщини.

🕯Вічна Слава Герою❗️