03 вересня 2023 року на стадіоні с. Ласки відбувся футбольний кубок пам’яті Героя-захисника України Олександра Гусєва.

Дата: 05.09.2023 19:30

Олександр загинув 5 вересня 2022 року на Херсонському напрямку, він з перших днів війни знаходився на передовій. Він був гравцем футбольної команди Officers Одеської області. Про його загибель вже 08 вересня 2022 року повідомляла офіційна сторінка Одеської Ліги Співдружності. І тоді, 8 вересня 2022 року, всі матчі під егідою Ліги Співдружності розпочиналися з хвилини мовчання на честь Олександра.

В кубку приймали участь команди Овруцької, Словечанської та Народицької громад :

• «Агро-Нива» (Народицька)

• «Динамо» (Овруцька)

• «Промінь» (Овруцька)

• «Грек» (Овруцька)

• «Полісся ЗСУ» (Словечанська)

• «Бігунь» (Словечанська)

• «Гарт» (Овруцька).

Футбольний турнір відкрили запросивши до слова начальника Народицької селищної військової адміністрації Олега Івановича Ярмолюка та матір загиблого Героя - Гусєву Марину Миколаївну, вони нагадали всім присутнім, про високу ціну свободи та незалежності, про материнське й людське горе...

Після цього хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героя-захисника України Олександра Гусєва.

Змагання проходили в цікавій та напруженій боротьбі, та тривали з 10 до 17 години безперервно. ІІІ місце у кубку пам’яті зайняла команда «Полісся ЗСУ», ІІ місце «Динамо», перемогу у кубку здобула команда господар «Агро-Нива» с. Ласки.

В номінації «Кращий воротар» визначено Андрія Цалка «Динамо» м.Овруч та в номінації «Кращий бомбардир» Олександра Кавецького «Агро-Нива» с. Ласки.

Переможцям були вручені медалі та дипломи, які вручила матір загиблого Героя - Гусєва Марина Миколаївна.

Окрім того проведено аукціон з продажу футбольного м’яча з автографами ветеранів збірної України з футболу та збір коштів на підтримку побратимів Олександра Гусєва з 35-ї бригади. Всі зібрані кошти, 20 000 грн, були перераховані побратимам.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення цього заходу.