Сьогодні, в 1000 день нашого героїчного спротиву та звитяжної боротьби в смт.Народичі пройшов захід.
Сьогодні, 19 листопада в 1000 день повномасштабного вторгнення російської агресії , в смт.Народичі пройшов захід урочистого покладання квітів до стели пам’яті «ГЕРОЇ НАРОДИЧЧИНИ. ПАМ'ЯТАЄМО КОЖНОГО». Пригадали поіменно кожного з захисників Народиччини та вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх тих, хто загинув за волю та незалежність України.16:00 19.11.2024









