#ТиЯк?

Як заспокоїтися, якщо під рукою лише телефон. Дієві поради для психологічної самодопомоги на платформі «#Тияк?»

Багато українців почуваються «не на місці»: тривога, проблеми зі сном, погані думки та емоційне вигорання стали частиною буденності. Хронічний стрес заважає нормально жити, тому важливо навчитися боротися з тривогою, щоб зберігати стабільне ментальне здоровʼя.

09:04 31.10.2023

#ТиЯк?: Викинь з голови зайве

Більшу частину свого часу ми проводимо у власних думках. Це море, в якому наші тривоги утворюють нестримні хвилі. Їх складно контролювати, і вони часто заважають нам ясно мислити — прокидаєшся вранці, а голова, мов у тумані. За що хапатися?

09:08 27.10.2023

Як дізнатись у дитини про її день, коли "Як твої справи" не працює

– Як твої справи? – Нормально Мабуть, типовий діалог багатьох батьків зі своїми дітьми після садочку чи школи. Що саме ховається за цим «нормально», і як ще можна дізнатись у дитини про її день, про враження та почуття, якщо діалог вище вам дуже знайомий?  Почніть розмову з розповіді про свій день та подивіться на реакцію дитини. Ваш приклад може допомогти їй відкритись та розказати про свій день. Зібрали на картках поради, як дізнатись про почуття і настрій дитини в більш неформальній та ігровій формі. Більше порад, технік допомоги собі та дітям, ігор та вправ для стабілізації емоційного стану ви знайдете тут: tinyurl.com/65n5tdv7

17:19 26.10.2023

#Тияк? Дякувати — це не тільки про ввічливість. Вправа “Щоденник подяки”

Коли здається, що радіти нічому, що світ навколо втратив кольори, заведіть «Щоденник подяки». Проста вправа підсвітить хоч і найдрібніші, але світлі моменти життя, допоможе зберегти сили, подарує відчуття спокою.

10:26 24.07.2023

Наталія Остапченко: Алгоритм оцінки потреб та картування послуг у сфері ментального здоров‘я

Під головуванням очільниці Координаційного центру підтримки цивільного населення Житомирської області, першої заступниці начальника Житомирської ОВА Наталії Остапченко, відбулося чергове засідання Координаційного центру при Житомирській обласній військовій адміністрації на тему «Алгоритм оцінки потреб та картування послуг у сфері ментального здоров‘я».

11:40 19.07.2023

Ти як? Техніка “Усвідомте свою ранкову каву”. ІНФОГРАФІКА

Пам’ятаєте, що тривога вириває з реальності? І найкраща її профілактика — робота з усвідомленістю і заземленням. Це можна робити будь-де і будь з чим. Повертати себе у реальність, у момент тут-і-зараз, підключаючи всі органи відчуттів.

10:55 19.07.2023