#ТиЯк?

#тияк?: Онлайн нарада щодо налагодження комунікації та розвитку екосистеми Всеукраїнської програми ментального здоровʼя

Сьогодні, 24 січня, відбулась онлайн нарада з регіональними координаторами Всеукраїнської програми ментального здоровʼя спільно із Психологічною службою ДСНС України та регіональними представниками задля налагодження комунікації та розвитку екосистеми програми на місцях.

16:25 24.01.2024

#тияк?: У Житомирському державному університеті імені Івана Франка діє Центр Психологічного Здоров’я

В рамках Всеукраїнської програми “ТИ ЯК?”, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, у місті Житомир на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка функціонує Центр Психологічного Здоров’я. За даними Міністерства охорони здоров’я, не менше ніж 15 мільйонів громадян України відчувають погіршення психоемоційного стану різного ступеня важкості.

16:37 19.01.2024

Управління соціальної політики Коростенської районної військової адміністрації оголошує конкурс дитячих малюнків «Ментальне здоров’я – очима підлітків»

Мета конкурсу – привернути увагу підлітків на важливість ментального здоров’я. Повноцінно радіти життю, керувати емоціями.

16:14 12.01.2024

#ТиЯк?: «Стежка ментального здоров’я» тепер у громаді

05 січня  в рамках всеукраїнської програми «Ти як?» відбувся інтерактивний івент «Стежка ментального здоров’я» на базі Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Народицької селищної ради.

16:29 05.01.2024

#ТиЯк?: У Житомирі відбувся фінальний психологічний тренінг в рамках проєкту «Жіноча єдність – сила для Перемоги!»

У переддень Різдвяних свят у Житомирі відбувся фінальний психологічний тренінг в рамках проєкту «Жіноча єдність – сила для Перемоги!» для жінок-членкинь родин військових.

17:42 29.12.2023

#ТиЯк?: Як позбутися від негативних думок

Забувати про неприємні моменти у власному житті часто виявляється складним завданням. Негативні спогади, як конфлікт з близькою особою чи незручна ситуація на роботі, постійно повертаються у наші думки, отруюючи наше існування. Вони викликають тривогу щодо здоров’я, фінансових проблем та інших аспектів життя, створюючи відчуття, що наше життя – це безкінечна смуга невдач.

17:52 29.11.2023