#ТиЯк?

Ти як? Знайомтесь і користуйтесь – “Аптечка психологічної самодопомоги”

Пропонуємо вашій увазі “Аптечку психологічної самодопомоги“. Аптечку підготовлено на основі матеріалів ВООЗ, «Довідника безбар’єрності» та за експертної підтримки Інституту психічного здоров’я Українського Католицького Університету в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”.

16:20 20.06.2023

#ТиЯк: Базові навички турботи про себе та інших

У стресовій ситуації ми нібито втрачаємо звичні радари та опори, можемо звинувачувати себе та знецінювати свої здобутки. Цей довідник пропонує техніки з допомоги іншим і собі насамперед, бо за будь-яких обставин кисневу маску спершу надягаємо на себе.

11:57 04.05.2023

#ТиЯк: Мобільний додаток BetterMe - Mental Health

Навчальний курс від BetterMe та ВООЗ у легкій інтерактивній формі надає навички самодопомоги при стресі. Що робити, коли зачепило і не відпускає? Як пережити емоційні бурі? Як слідувати своїм цінностям і не втрачати себе?

11:56 04.05.2023

Всеукраїнська програма ментального здоров`я "Ти як?"

Турбота про ментальне здоров’я має бути такою ж невід’ємною частиною нашого життя, як і піклування про наш фізичний стан. Адже щоб почуватися добре, потрібно не лише перебувати в гармонії із собою та навколишнім світом, а, насамперед, потурбуватися про свої внутрішні відчуття.

12:21 27.04.2023

#ТиЯк: Аптечка швидкої психологічної допомоги

Які ліки обов’язково мають бути в домашній аптечці, щоб полікувати застуду чи обробити рану, ми добре знаємо. А як щодо аптечки, у якій буде зібрано найнеобхідніше для того, аби подбати про себе у стресі?

10:10 26.04.2023