Дата: від до Скинути

#безбар’єрність: НАДС створило Методичні рекомендації з питань формування безбар’єрності на робочому місці в державних органах

Національне агенство України з питань державної служби розробило Методичні рекомендації з питань формування безбар’єрності на робочому місці в державних органах. Ознайомитися з рекомендаціями можна за посиланням.

10:07 17.05.2023

#Stopшахрайство: Не хочете бути ошуканим?! Дослухайтесь порад ГУ Нацполіції Житомирщини. ВІДЕО

Жителька Черняхова повірила незнайомцю і розголосила у телефонній розмові конфіденційні відомості своєї банківської картки. Причиною довірливості жінки стали несподіваність дзвінка від нібито кіберполіцейського та її необізнаність у сфері віртуальної безпеки.

16:37 15.05.2023

Як відновити знищені або втрачені документи на право власності? ІНФОГРАФІКА

ля отримання компенсації від держави за зруйноване майно, українцям необхідно надати документ, який підтверджує право власності. Однак через руйнування будинків багато українців втратили документи, включаючи вище згаданий.

09:52 10.05.2023

Проводили інформування населення щодо заборони випалювання сухої рослинності.

Сьогодні, 09.05.2023 року рятувальники спільно з працівниками ПЗ "Древлянський" нагадували жителям с.Селець про основні правила безпеки, заборони випалювання сухої рослинності та поведінки при виявлені вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

12:38 09.05.2023

8 ТРАВНЯ – ДЕНЬ МЕЛАНОМИ

Меланома –  одне з найбільш небезпечних захворювань серед усіх ракових захворювань шкіри, оскільки розповсюджується через лімфу і кров майже в усі органи.

13:24 08.05.2023

До уваги випускників Житомирщини! Закінчується реєстрація на участь у Національному мультипредметному тесті

Вже за два дні для випускників Житомирщини буде завершено реєстрацію для участі в національному мультипредметному тесті. Як інформує Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти, від початку реєстрації для участі в освітній кампанії, яка триває з 3 квітня, прийнято понад 8600 електронних заявок на участь. Цьогоріч в Житомирській області очікується майже 11 тисяч випускників.

20:57 01.05.2023