Відповідальність за знищення рослин занесених до Червоної книги України

Поняття "Червона книга України" Червона книга України є офіційним державним документом, який містить перелік рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу у межах території України, її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони, а також узагальнені відомості про сучасний стан цих видів тваринного і рослинного світу та заходи щодо їх збереження і відтворення.

14:51 06.03.2023

Деокупацію Криму обговорюватимемо навесні під час міжнародного заходу за участю країн-членів НАТО

Про це Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук повідомила в ефірі єдиного телемарафону новин. Вона додала, що звільнення українського півострова активно обговорюється на міжнародному рівні. Так само постає й питання про майбутню модель безпеки для нашої держави.

12:35 13.02.2023

До родин зниклих безвісти: не піддавайтеся на провокації та пам’ятайте про інформаційну безпеку

Публічні заходи, зокрема проведення акцій, публікації у ЗМІ, не прискорять процес звільнення з полону чи передачі тіл загиблих героїв. У цих процесах вирішальними є переговори з протилежною стороною й інші спеціальні заходи. Органи державної влади добре розуміють потреби громадян і враховують та захищають їхні інтереси без мітингів, скандувань і зайвого інформаційного шуму.

16:01 01.02.2023

Україна потребує тих, хто готовий стати на захист рідного краю!

Запрошуємо – патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – військовозобов’язаних віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку – приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ.

14:40 01.02.2023

Зміни до програм грантової підтримки

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2023 року №39 “Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. №738”, внесено зміни до програм грантової підтримки (мікрогранти на власну справу, гранти на розвиток садів та теплиць), які передбачають:

15:53 31.01.2023

Долучайся до стрілецького батальйону!

З кожним днем героїчного опору російській навалі Україна змінює ставлення до себе і дивує світ. Ми виборюємо для своєї країни майбутнє, яке насправді заслуговуємо. Сьогодні ми будемо сильнішими, адже тисячі людей приєднуються до лав Збройних Сил України та Сил територіальної оборони.

12:00 28.01.2023

Cьогодні до дітей з нашої громади завітав начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк

Різдвяно-новорічних свят в усі часи найбільше чекають діти. Особливо важливо подарувати їм гарний настрій, підтримати у складні, страшні часи війни. Так, сьогодні до дітей з Народицької територіальної громади завітав начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк.

16:02 03.01.2023

Подяка Чорнобильському дитячому Фонду Японії «Діти Чорнобиля за виживання»

В цей нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять для тих, хто чекає допомоги.

11:46 20.12.2022