Дата: від до Скинути

Прийнято постанову КМУ щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 340 від 18.04.2023 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій” (далі ‒ постанова № 340).

16:40 27.04.2023

«Жоден з українських політиків не мали і не мають контролю щодо позиції та рішень Церкви», — Митрополит Епіфаній

Увечері Чистого четверга, який має дуже важливе значення для кожного християнина, предстоятель Православної Церкви України звернувся до вірних. Блаженніший Епіфаній пояснив це тим, що історичне значення нинішніх подій для звільнення українського православ’я від ярма «руського міра» спонукає його зробити це саме цього дня(Відео).

15:16 14.04.2023

Юрій Тарасюк: Маємо зробити все від нас залежне, аби святкові Великодні дні пройшли спокійно, а головне безпечно для вірян та всіх жителів нашого району

Cьогодні, 11 березня, начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк провів онлайн-нараду з головами та заступниками територіальних громад Коростенського району.

15:25 11.04.2023

“Змагаймось за нове життя!” – Леся Українка

В Україні починається загальнонаціональна кампанія “Змагаймось за нове життя” – яка розповідає про вклад кожного у спільну перемогу. Героями кампанії є звичайні люди, що попри намагання ворога зламати їх дух, продовжують жити.

12:31 07.04.2023

#МістаГероїв: Сумщина. Тут народжується сміливість. ВІДЕО

Навесні 2022 року Силами оборони України було звільнено Північ країни від російських загарбників. Понад 1000 населених пунктів – великих міст і маленьких сіл завдяки захисникам, а також усім українцям, звільнилися з російської окупації.

12:47 29.03.2023

#МістаГероїв: Чернігів один із них

З початку повномасштабного вторгнення росіяни намагалися захопити Чернігівщину, однак зіткнулися із шаленим опором наших захисників і місцевих жителів.

16:23 28.03.2023