Не покидають трагічні звістки Народицьку громаду.

🕯 Не покидають трагічні звістки Народицьку громаду. Неможливо усвідомити і зрозуміти, як у цивілізованій Європі, в 21 столітті, завівся такий застарілий щур, який розпочав цю війну, на якій гинуть такі молоді хлопці. Захищаючи свободу та незалежність України на Бахмутському направленні 01.12.2022 року загинув наш співвітчизник, молодий, енергійний Корчемлюк Олег Олегович 25 жовтня 1998 р.н..

19:35 02.12.2022

Братська могила воїнів ІІ Зимового походу армії УНР с. Базар

На території Народицької об’єднаної територіальної громади Житомирської області у с. Базар знаходиться Братська могила воїнів ІІ Зимового походу армії УНР. Дана пам’ятка віднесена до категорії «Пам’ятка історії місцевого значення» (наказ МКТ №251/0/16-09 від 13.07.09).

08:52 17.11.2022

Обереги захисникам України від майстрині з Овруччини Валентини Коновальчук. ВІДЕО

«Господь, збережи Україну! Дай сил її народу витримати навалу лютого ворога! Дай витримки і здоров’я нашим захисникам, які і вдень і вночі виборюють перемогу на полях битв з агресором, що немає ні честі, ні гідності», – приблизно так починається кожний ранок в українців після трагічної дати – 24 лютого 2022 року, коли на нашу землю своїми брудними чоботями стали загарбники російської федерації.

14:21 02.11.2022

За тиждень стартують аукціони з приватизації об’єктів державного майна на Житомирщині

Фонд державного майна України та його регіональні підрозділи продовжують роботу щодо посилення курсу на приватизацію об’єктів державного майна з метою ефективного залучення інвестицій та збільшення бюджету країни, що посилює економічну безпеку України в цей нелегкий час.

19:24 12.10.2022

В чотирьох громадах Коростенського району розпочинається реалізація проєкту «Медичний десант»

За сприяння начальника Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка та співпраці з «Благодійним фондом «КОЛО» на території Коростенського району в жовтні-листопаді 2022 року розпочнеться реалізація проєкту «Медичний десант».

12:43 07.10.2022

Дякуємо Благодійному фонду «Карітас-Спес»

30 вересня до нашої громади з гуманітарною допомогою у вигляді продуктових наборів завітали представники Благодійного фонду «Карітас-Спес» ( Caritas-Spes Київсько-Житомирської дієцезії ).

13:00 03.10.2022

Знову в Народицькій громаді трагічна звістка

Знову в громаді трагічна звістка. 5 вересня 2022 року на Херсонському напрямку загинув молодий захисник вітчизни 23-ий річний уродженець села Ласки Гусєв Олександр Олегович, який з перших днів війни знаходився на передовій. Похорон відбудеться в його рідному селі Ласки.

12:12 08.09.2022