Дата: від до Скинути

Роз’яснення для громад: Що робити, якщо староста тимчасово не може виконувати посадові обов’язки

Що робити, якщо староста перебуває у відпустці, на лікарняному, у відрядженні чи з інших причин відсутній на роботі та не може протягом певного періоду часу здійснювати свої повноваження та виконувати посадові обов’язки? Яким чином можливо виправити ситуацію та забезпечити отримання жителями старостинського округу необхідних послуг? Експерти Програми USAID DOBRE підготували роз’яснення.

09:30 10.07.2023

Пліч-о-пліч: Олексій Кулеба анонсував початок проєкту відбудови громад найбільш постраждалих регіонів

Заступник Керівника Офісу Президента України та Виконавчий Секретар Конгрес місцевих та регіональних влад Олексій Кулеба, який за дорученням Президента України перебуває з робочим візитом на Херсонщині, в ефірі телемарафону “Єдині новини” розповів про старт проєкту відбудови регіонів “Пліч-о-пліч”.

19:20 07.07.2023

Безпеки ООН 1325 “Жінки. Мир. Безпека” в умовах війни

В місті Києві Директорка департаменту соціального захисту Житомирської ОВА  Олена Грищук взяла участь у дводенному Національному форумі “Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325: реалізація на національному та місцевому рівнях в умовах війни”.

09:19 05.07.2023

Дякуємо ЖОВМБФ «Допомога дітям Чорнобиля»

Благодійність – не просто доброчинність, це, перш за все, підтримка соціально вразливих сімей, які потребують зовнішньої підтримки, можливість дати їм шанс пережити тимчасові труднощі і знайти сили жити далі.

18:01 04.07.2023

4 липня — День Національної поліції України.

Сьогодні своє професійне свято відзначають люди високого професіоналізму, мужності та відваги, справжні взірці дисциплінованості та витримки - працівники Національної поліції України.

08:55 04.07.2023