Дата: від до Скинути

Фахівці ДСНС надали методичну допомогу щодо створення добровільних пожежних дружин на території нашої громади.

23 серпня 2023р. робоча група Головного управління ДСНС в області відвідала нашу громаду для вивчення стану створення добровільних пожежних дружин і надання методичної допомоги щодо їх функціонування, у т.ч. у рамках проєкту «Створення громадянської системи протипожежного захисту лісів в Україні».

11:28 24.08.2023

23 серпня - Дня Державного Прапора України!

Шановні жителі громади❗️ Щороку напередодні Дня Незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь - Державний Прапор України. Державний Прапор України є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. Під ним ми будуємо країну, засновану на демократичних цінностях, досягаємо суспільних, мистецьких і спортивних звершень, перемагаємо на міжнародних конкурсах та змаганнях. Мить, коли піднімається Державний Прапор України - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю. Синьо-жовтий прапор є тим об'єднуючим символом, що незалежно від національності, мови спілкування, віри чи конфесії гуртує нас в одне ціле - Український народ.

08:30 23.08.2023

РРО/ПРРО в контролюючих органах

Реєстрація РРО/ПРРО в контролюючих органах – передумова початку господарської діяльності, пов’язаної з продажем товарів/наданням послуг

12:44 21.08.2023

УВАГА❗️ До відома населення❗️ Овруцьке відділення АТ «Житомиргаз» повідомляє, 21.08.2023 та 22.08.2023 року.

🔸 Овруцьке відділення АТ «Житомиргаз» повідомляє, що для проведення регламентних робіт по заміні об’єктів критичної інфраструктури та підготовці газових мереж до сталої роботи в осінньо-зимовий буде припинено газопостачання в с. Болотниця та с. В'язівка

13:00 19.08.2023

Злочини без строку давності: як допомогти людям, які зазнали сексуального насильства під час війни

Україна зараз йде шляхом, який раніше не доводилося долати жодній країні: ми почали розслідувати сексуальні злочини окупантів ще до того, як закінчилася війна. Інші держави під час бойових дій займалися лише документуванням таких злочинів. А от розслідувати сексуальне насильство агресора, доки ще не стихли обстріли та частина території перебуває в окупації, Україна наважилася першою. Утім, процес дещо сповільнений.  Нині в Україні розслідують, за даними ГПУ, менше 200 випадків.

20:32 17.08.2023

Фінансування програми єОселя збільшили: до кінця року отримати пільгову іпотеку зможуть щонайменше 10 тисяч родин

Програма доступного іпотечного кредитування єОселя отримала фінансування на цей рік у повному обсязі. За оцінками «Укрфінжитла», вже до кінця року отримати пільгову іпотеку зможуть щонайменше 10 тисяч українських родин. Тому тим українцям, кому відмовили через брак фінансування, радять повторно подати заявку на кредит в Дії.

15:28 16.08.2023

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВКУСИЛА ТВАРИНА?

Якщо вас до крові вкусив собака (білка, щур чи інший ссавець) або на шкіру чи слизову потрапила його слина -- вам необхідно добре промити це місце проточною водою, а потім звернутися до травмпункту по медичну допомогу та для проведення щеплення проти сказу та правця – якщо лікар призначить щеплення.

16:57 15.08.2023

Стратегія розвитку Народицької селищної територіальної громади.

👉В рамках розробки Стратегії розвитку Народицької селищної територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія) проводиться опитування у вигляді анкетування мешканців громади та  представників бізнесу з метою визначення основних проблем, які існують в громаді, а також здійснюється формування перспектив подальшого її розвитку.

16:03 15.08.2023