Врожай нескорених

Під час весняної посівної Всеукраїнська асоціація громад  за ініціативи USAID передала 40 000 домогосподарств насіння різних овочів.

18:57 09.08.2023

Незначні пошкодження внаслідок збройної агресії. Хто зможе скористатись послугою єВідновлення?

Всі громадяни, чиє житло отримало незначні пошкодження внаслідок збройної агресії рф і яке ще не було відремонтоване, можуть скористатись послугою єВідновлення для отримання державної допомоги для відновлення свого житла. Йдеться, перш за все, про заміну вікон чи дверей, ремонт покрівлі тощо.

14:20 07.08.2023

Інформаційні матеріали до Дня Української Державності – 2023

У 2023 році Україна вдруге відзначатиме День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Ця памʼятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ.

08:00 28.07.2023

Гранти для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств (МСП) від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки від українських малих та середніх сімейних і жіночих підприємств (МСП), які хочуть відновити свою діяльність, розширити свій бізнес та/або розвинути нові напрямки бізнесу.

20:05 27.07.2023