Дата: від до Скинути

Одноразову матеріальну грошову допомогу отримуватимуть усі постраждалі від підриву Каховської ГЕС

Постраждалі внаслідок підриву Каховської ГЕС відтепер можуть отримати одноразову матеріальну грошову допомогу незалежно від того, чи зареєстровані вони як ВПО і чи отримують щомісячні виплати на проживання.

12:33 13.07.2023

Увага! Важлива інформація! Заборона у 30-кілометровій зоні! СТОП МІНИ!

Наголошуємо що згідно рішенням ради оборони Житомирської області надра- та лісокористувачам, сільгоспвиробникам й іншим субʼєктам господарювання на обмеження пересування лісовими масивами у 30-кілометровій зоні вздовж державного кордону Житомирської області з рб, територіями поблизу деокупованих населених пунктів Народницької громади, а також ділянками, де зберігається підвищена мінна небезпека.

12:18 13.07.2023

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся черговий брифінг Віталія Бунечка щодо відвідування лісів та полювання Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко під час брифінгу на майданчику офіційного медіацентру облвійськадміністрації розповів про відвідування лісів та полювання на території Житомирської області.

11:17 13.07.2023

АТ «Житомиргаз» перейшло під державне регулювання Групи Нафтогаз України. Що це означає для споживачів?

Оператор газорозподільних мереж АТ «Житомиргаз» продовжує працювати у штатному режимі, забезпечуючи безперебійний та безаварійний розподіл газу  усім категоріям споживачів області. Незмінними є зобов’язання Житомиргазу перед абонентами так само, як споживачів перед компанією. Адже договори на розподіл природного газу залишаються діючими. Робота під координацією держави – гарантія безпеки та стабільності.

17:10 12.07.2023

#ТиЯк: Коли потрібно звертатися до сімейного лікаря?

«До сімейного лікаря можна та потрібно звертатися якщо у вас тривожність, немає апетиту, якщо вас долають погані думки. Або ви стали помічати, що ваш батько став занадто забудькуватим. Або дочка-підліток частіше замикається у собі», — розповідає Ігор Заставний, керівник сімейних амбулаторій у Львові та Винниках.

15:28 10.07.2023

Рішенням ради оборони Житомирської області заборонено відвідувати ліси у смузі на глибині 30 км від лінії державного кордону України, що межує з республікою білорусь

На виконання Рішення ради оборони Житомирської області від 04.07.2023 року та Директиви командувача оперативного групування військ «Волинь», з метою збереження життя та здоров'я людей, забезпечення безпеки цивільного населення та організації взаємодії з військовим командуванням щодо здійснення робіт, передбачених спеціальними дозволами на користування надрами:

11:10 10.07.2023

ЯК  ВБЕРЕГТИСЯ  ВІД  УКУСІВ ЗМІЙ?

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД УКУСІВ ЗМІЙ?

Житомирська область  є залісненим регіоном, багатим на ягоди і гриби. Тож щороку влітку та восени тисячі жителів міст і сіл вирушають у ліси. Однак під час таких походів може трапитися небезпечна для здоров’я та життя зустріч з лісовими мешканцями – зміями.

09:34 10.07.2023