Дата: від до Скинути

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ: ПЕНСІЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА СТРАХОВОГО СТАЖУ

Легалізація заробітної плати – це захист прав застрахованих осіб та джерело наповнення бюджету Пенсійного фонду, кошти якого витрачаються на фінансування пенсій та грошової допомоги! Застосування нелегальних схем виплати заробітної плати негативно впливає на соціальний захист громадян.

17:50 19.07.2023

Віталій БУНЕЧКО: Усі пільги, які отримують жителі Житомирщини, що постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи, залишаються!

7 липня, після Урядової наради щодо відновлення та відбудови України й Житомирщини зокрема, мав робочу зустріч з Прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем. Обговорили болюче для Житомирщини питання. Мова йде про проєкт постанови Кабінету міністрів України про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи.

15:54 18.07.2023

В Україні стартує загальнонаціональна кампанія з вакцинації дітей проти кору

17 липня в Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з вакцинації проти кору тих дітей, які через повномасштабні військові дії або карантин у зв’язку з коронавірусною інфекцією пропустили планове щеплення за Національним календарем щеплень.

12:35 18.07.2023

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг Віталія Бунечка щодо участі Житомирщини у проєкті “Пліч-о-пліч”

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА розповів про участь Житомирської області у проєкті “Пліч-о-пліч”, в межах якого регіони України допоможуть відновити деокуповану частину Херсонщини.

10:03 18.07.2023

#Stopшахрайство: Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті та що робити, якщо ви потрапили у пастку

Важко уявити сучасний світ без інтернету. Всесвітня павутина заполонила мало не всі сфери життя. А у 2020 році у зв’язку із поширенням коронавірусу сфери торгівлі та послуг поступово перекочували в систему online. Сьогодні в інтернеті можна реалізувати базові потреби: придбати усе необхідне: продукти харчування, ліки, одяг, побутові товари, оплатити комунальні платежі, замовити їжу з закладів громадського харчування, знайти та орендувати приміщення тощо. Водночас, така online-активність призвела до зростання шахрайства в інтернеті. Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті та що робити, якщо ви потратили у пастку:

14:19 17.07.2023

#НАДХОДЖЕННЯ: В області зареєстровано 3000 платників екологічного податку

Про це повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області. За 6  місяців цього року платники Житомирщини, які здійснюють викиди забруднюючих речовин, перерахували до бюджетів 27,6 млн гривень. Понад 20,7 млн грн з цієї суми спрямовано до державного бюджету, водночас до місцевих бюджетів надійшло 6,9 млн грн екологічного податку.

14:08 13.07.2023