#тияк: Що таке трекер настрою? ІНФОГРАФІКА

Навіщо відстежувати, що впливає на твої емоції протягом дня? Як це може вплинути на покращення твого стану? Більше про трекер настрою та його приклади — читай в каруселі.

16:17 18.07.2024

#ЗнаЇмо: Що пити, щоб втамувати спрагу

У спекотні дні дуже важливо підтримувати водний баланс, адже від цього залежить наше самопочуття та здоров’я. Тож що пити, аби найкраще втамувати спрагу? Розглянемо найефективніші та найкорисніші напої для цього.

12:13 17.07.2024

На території Народицької громади у вечірній та нічний період доби заборонено продаж слабоалкогольних та алкогольних напоїв.

Відповідно розпорядження начальника Народицької селищної військової адміністрації №441–од від 12.07.2024 року суб’єктам господарської діяльності на території Народицької селищної територіальної громади заборонено реалізацію алкогольних та слабоалкогольних напоїв  в період з 22:00 по 08:00 години на час дії правового режиму воєнного стану.

14:03 16.07.2024

Переконайтеся, що ваші діти знають правила мінної безпеки

Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. Нижче ви знайдете корисні матеріали для дорослих та дітей, що допоможуть пояснити дитині у легкій та розважальній формі про правильну поведінку, а вам пригадати вкрай важливі правила мінної безпеки.

11:13 16.07.2024

16 липня - День бухгалтера України!

Щороку 16 липня в Україні святкують День бухгалтера. Бухгалтер – одна з професій найбільш поширених та значущих у нашій державі. Ця професія єднає людей, діяльність яких є запорукою успіху великих і малих підприємств, установ, організацій. Важко уявити собі галузь економіки, де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання. Завдяки вашій злагодженій роботі та спільним зусиллям реалізовуються державні і місцеві програми у різних сферах, розвивається економіка Народицької громади.

09:10 16.07.2024

Уряд затвердив законопроєкт що стосуються реалізації програми кешбеку на купівлю українськіх товарів.

Кабінет міністрів затвердив законопроєкт, яким пропонуються зміни до Податкового кодексу, що стосуються реалізації програми кешбеку. Як пише Економічна правда, відповідне рішення уряд ухвалив 9 липня.

12:29 15.07.2024

15 липня - День Української Державності.

День Української Державності був установлений у 2021 році через підписання офіційного документа на відзначення 30-ї річниці Незалежності України. Цього року українці святкують День Української Державності лише третій рік поспіль та вперше 15 липня. Раніше День Української Державності відзначався 28 липня, але з переходом на новоюліанський календар, перенесено на 15 липня. Цей день є символічним для відзначення Дня хрещення Київської Русі - України, яке відбулося за часів Володимира Великого.

09:10 15.07.2024