ПОДАГРА: ЯК ПОПЕРЕДИТИ ЗАХВОРЮВАННЯ

Пода́гра — хвороба,  яка  частіше за все характеризується  постійними нападами гострого артриту:  почервонінням,  чутливістю,  болем, набряком  суглоба.

16:01 24.01.2024

Щодо участі в інформаційному дні з презентації програми міжрегіонального співробітництва «Interreg Europe» шляхом заповнення анкети в термін до 14:00 год. 24 січня 2024 року

25 січня 2024 р. об 11 год. Секретаріат Кабінету Міністрів України організовує проведення інформаційного дня в онлайн-форматі українською мовою з метою популяризації можливостей Програми та сприяння активній участі українських партнерів. У рамках інформаційного дня буде розглянуто такі питання:  - ключові особливості Програми та проектів;

11:01 24.01.2024

ЄС та Німеччина надають 100 грантів українським підприємствам з експортним потенціалом та інноваційними ідеями

У межах ініціативи EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини, мікро-, малі та середні підприємства (ММСП) України з експортною спроможністю та інноваційним потенціалом можуть отримати 100 грантів до 10 тис. євро кожен для відновлення, розвитку та стійкості у часи війни.

16:22 23.01.2024

#плічопліч. Віталій Бунечко підбив проміжні підсумки спортивних змагань шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко підбив проміжні підсумки спортивних змагань шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо» на Житомирщині.

10:34 22.01.2024

22 січня - День Соборності України❗️

22 січня українці відзначають День Соборності. Цього дня у 1919 році, з проголошенням Акту Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік, відбулося символічне об’єднання українських земель в одній державі. Цей день став основоположною подією для українського державотворення, а Акт Злуки, попри свою декларативність, увійшов до нашої історії як надважливий крок на шляху до проголошення незалежності України у 1991 році. Саме ці події сформували підґрунтя для відродження незалежної, соборної і демократичної держави - Україна.

09:44 22.01.2024

СОЛОДОЩІ ТА ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ

Для багатьох людей найстрашнішою частиною нового, більш здорового способу харчування є думка про довічну відмову від улюблених солодощів. Насправді ж печиво та цукерки можна вписати у здорову модель харчування протягом усього життя. Проте, щоби зменшити шкоду під час отримання такого задоволення, їх слід їсти нечасто та у невеликих кількостях: що менше, то краще.

17:00 20.01.2024

#тияк?: У Житомирському державному університеті імені Івана Франка діє Центр Психологічного Здоров’я

В рамках Всеукраїнської програми “ТИ ЯК?”, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, у місті Житомир на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка функціонує Центр Психологічного Здоров’я. За даними Міністерства охорони здоров’я, не менше ніж 15 мільйонів громадян України відчувають погіршення психоемоційного стану різного ступеня важкості.

16:37 19.01.2024

ТОКСИКОДЕРМІЯ: ПРИЧИНИ ТА ПРОФІЛАКТИКА

Токсикодермія, або токсико-алергічний дерматит — це гостре запалення шкіри або слизових оболонок, що виникає в наслідок надходження в організм алергенів та речовин, які мають токсичну дію.

14:08 19.01.2024