Дата: від до Скинути

На майданчику офіційного медіацентру ОВА відбувся брифінг щодо закупівельних робіт по об’єктах, фінансування яких передбачено за кошти державного бюджету

Під час брифінгу йшлося про тендерні процедури в рамках державних закупівель, які були розглянуті у межах діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність».

14:34 31.01.2024

#плічопліч: Віталій Бунечко приєднався до тренування спортивної команди Студеницького ліцею Глибочицької сільської ради

Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко приєднався до тренування спортивної команди Студеницького ліцею Глибочицької сільської ради. Разом з юними спортсменами він поринув у спортивну атмосферу гри у баскетбол.

09:04 30.01.2024

Благодійний фонд “Сталеві”

Благодійний фонд “Сталеві” радий поділитись чудовою новиною, про співпрацю з АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ»! Цей відомий європейський банк має бездоганну репутацію та є чудовим прикладом соціально-відповідального бізнесу, що уважно слідкує за роботою благодійників та долучається до добрих справ задля наближення нашої перемоги.

09:02 30.01.2024

Робоча група «Прозорість та підзвітність» розглянула оголошені органами Державної аудиторської служби України моніторинги публічних закупівель

На черговому засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» були розглянуті оголошені органами Державної аудиторської служби України моніторинги публічних закупівель.

17:55 29.01.2024

Увага! Розпочато прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Премія Кабінету Міністрів України присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України упродовж 2023 року. Також при цьому можуть враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

17:25 29.01.2024

ВІЗЬМИ УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ З НАВЧАННЯ ЖІНОК-ФЕРМЕРІВ

В рамках програми допомоги у відновленні аграрного сектора України за спонсорської підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (ЛСА) Департаментом агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної державної (військової) адміністрації  спільно з Поліським національним університетом реалізується пілотний проєкт з навчання прогресивним практикам ведення рослинництва для жінок-фермерів Житомирської області.

14:56 29.01.2024

До уваги власників землі!

Інформуємо, що відповідно до частини четвертої та п’ятої статті 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», у разі якщо до 1 січня 2025 року власник невитребуваної земельної частки (паю) або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, він вважається таким, що відмовився від одержання земельної ділянки".

13:42 29.01.2024

День пам’яті Героїв Крут 2024: Україна вшановує 106-ту річницю бою під Крутами

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника.

09:28 29.01.2024