ЯК КУРІННЯ ВПЛИВАЄ НА СЕРЦЕ ?

Куріння дуже часто є причиною розвитку хвороб серця і однією із головних причин смертей від серцево-судинних захворювань. Говоримо про 5 неочевидних фактів, які пов'язують куріння і здоров'я серця.

10:42 27.01.2024

Відбулося перше засідання робочої групи "Прозорість та підзвітність" при Коростенській РВА

Сьогодні відбулося перше засідання робочої групи "Прозорість та підзвітність" при Коростенській РВА за участі представників прокуратури, СБУ, керівників структурних підрозділів адміністрації та головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції апарату адміністрації.

17:15 26.01.2024

У грудні 2023 р. Європейська Комісія схвалила приєднання України до програми міжрегіонального співробітництва Interred Europe (далі — Програма), яка направлена на покращення управління співробітництвом через посилення спроможності суб’єктів, удосконалення наявних інструментів, формування спільних рішень для протидії викликам у реалізації політики згуртованості Європейського Союзу. Бюджет Програми складає 379 млн. євро.

16:30 26.01.2024

СЕКСУАЛЬНЕ НАСИЛЬСТВО, ПОВ’ЯЗАНЕ З КОНФЛІКТОМ

Будь-яка сексуальна дія, спроба домогтися сексуального акту або інші дії, спрямовані проти сексуальності особи, з застосуванням примусу, які мають часовий, географічний та причинно-наслідковий зв’язок із збройним конфліктом/воєнними діями.

16:28 26.01.2024

Внесені зміни до прикордонного режиму

07 грудня 2023 року постановою Кабінету Міністрів України № 1292 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 р. № 1147 «Про прикордонний режим».

09:19 26.01.2024

МІОКАРДІОДИСТРОФІЯ: ПРИЧИНИ, СИМПТОМИ, ПРОФІЛАКТИКА

Міокардіодистрофія  (синонім  дистрофія міокарда) - ураження серцевого м'яза, пов'язане з порушенням  обміну речовин.  Міокардіодистрофія виникає при недостатньому постачанні міокарда киснем, тривалій  перевтомі серцевого м'яза, при  вітамінній  недостатності,  порушенні білкового, вуглеводного і електролітного обміну, при ендокринних розладах та інтоксикаціях. Вона спостерігається при коронарному атеросклерозі, вадах серця, анемії, печінкової недостатності, уремії, діабеті, тиреотоксикозі та при багатьох інших захворюваннях.

08:55 26.01.2024

Інформаційна пам’ятка: щодо запобігання та протидії домашньому насильству.

Домашнє насильство – діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь (відповідно до п. 3 ч. 1 статті 1 розділу І ЗУ «Про запобігання та протидію домашньому насильству»).

17:18 25.01.2024

ОБЕРЕЖНО! ГРИП ПТИЦІ!

Останнім часом епізоотична ситуація щодо  захворювання на грип птиці суттєво погіршилася.Грип птиці (класична чума птахів (КЧП)— гостре висококонтагіозне вірусне захворювання сільськогосподарської, синантропної та дикої птиці, що характеризується пригніченням, септицемією, ураженням респіраторних органів і шлунково-кишкового тракту й великою загибеллю птиці. Особливе місце грип займає як трансвидовий патоген (можливість деяких вірусів грипу (особливо високопатогенних) долати міжвидовий бар’єр), який здатний спричинити виникнення нового пандемічного варіанту вірусу та пандемію «пташиного грипу» в людей з тяжкими наслідками.

16:06 25.01.2024

Рятувальники продовжують проводити профілактичні бесіди з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Фахівцями Коростенського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області 25 січня проведено відпрацювання населених пунктів Народицької громади а саме с. Новий Дорогинь та с. Закусили. Під час даного заходу населенню нагадувались правила, яких щоденно необхідно дотримуватись в оселях:

12:01 25.01.2024

#тияк?: Онлайн нарада щодо налагодження комунікації та розвитку екосистеми Всеукраїнської програми ментального здоровʼя

Сьогодні, 24 січня, відбулась онлайн нарада з регіональними координаторами Всеукраїнської програми ментального здоровʼя спільно із Психологічною службою ДСНС України та регіональними представниками задля налагодження комунікації та розвитку екосистеми програми на місцях.

16:25 24.01.2024