Мінна безпека: Рашисти мінують навіть дитячі іграшки. Як вберегтись? ВІДЕО

Внаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації.

15:05 18.01.2024

#Безбар’єрність: Люди, які пережили полон. Що варто врахувати при взаємодії

Насамперед слід коректно визначити людей, які пережили полон. Фахівці пропонують використовувати термін «ветерани / ветеранки, які пережили полон», не прив’язуючись до офіційного статусу, а враховуючи наявність досвіду перебування в полоні.

09:34 18.01.2024

При Коростенській районній військовій адміністрації створена робоча група «Прозорість та підзвітність»

8 січня 2024 року начальник Коростенської районної військової адміністрації  Олег РЯБОЙ підписав розпорядження про утворення робочої групи «Прозорість та підзвітність» .

17:21 16.01.2024

КОМУ ВАРТО ОБОВ’ЯЗКОВО ЩЕПИТИСЯ ВІД ГРИПУ?

В Україні зростає захворюваність на грип – хвороба, яка вражає верхні дихальні шляхи, легені, серцевий м’яз та кровоносні судини і може призвести до таких ускладнень, як пневмонія, тромбоз, запалення спинного та головного мозку + запалення серцевого мʼяза (міокардит).

15:19 15.01.2024

Оголошення. Засідання Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна.

Засідання Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України України відбудеться 17 січня 2024 року о 11.00 год., в адмінприміщенні селищної ради, 2 поверх кабінет №217

10:24 15.01.2024

Дайджест корисних посилань для ветеранів, ветеранок та членів їхніх сімей

Фахівцями Міністерства у справах ветеранів України розроблено низку роз’яснювальних інфографік, покрокових інструкцій та корисних посилань, які стануть у нагоді українським Захисникам і Захисницям, членам їхніх родин.

17:31 12.01.2024