Дата: від до Скинути

Управління соціальної політики Коростенської районної військової адміністрації оголошує конкурс дитячих малюнків «Ментальне здоров’я – очима підлітків»

Мета конкурсу – привернути увагу підлітків на важливість ментального здоров’я. Повноцінно радіти життю, керувати емоціями.

16:14 12.01.2024

Віталій Бунечко провів розширену нараду за участю начальників РВА та структурних підрозділів ОВА

Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулася розширена нарада щодо підсумків роботи за 2023 рік та визначення пріоритетів на поточний рік.

15:44 12.01.2024

15:11 12.01.2024

Ви студент і хочете вивчати англійську за стандартами Кембриджу?

Розвинути навички письма і говоріння? Вільно спілкуватися в подорожах чи використовувати англійську для роботи? Тоді розповідайте про Empower адміністрації свого навчального закладу та запропонуйте подати заявку на приєднання.

08:55 12.01.2024

ПАРКІНСОНІЗМ: ТРИ ТРИВОЖНІ СИМПТОМИ

Хвороба Паркінсона – це захворювання нервової системи, яке призводить до порушення контролю над рухами в результаті  повільно прогресуючої загибелі  нейронних клітин головного мозку.

16:54 11.01.2024

Долучайтеся до нової грантової програми від проєкту USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу»

Проект USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу», у партнерстві з Міністерством економіки України, оголошує Запит на отримання концепцій використання грантових коштів (Request for Concepts) від українських підприємств, які потребують підтримки для забезпечення зростання бізнесу, зокрема для збільшення продажів, нарощування експорту та створення нових робочих місць.

11:43 10.01.2024

Віталій Бунечко: Житомирщина долучається до змагань всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

Про це розповіли на майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко та амбасадорки проєкту Юлія Олішевська та Юлія Єлістратова.

17:02 09.01.2024