Дата: від до Скинути

В смт. Народичі провели мітинг-реквієм до Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні  в смт. Народичі провели мітинг-реквієм до Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх тих, хто загинув за волю та незалежність України. Поклали квіти до стели пам’яті «ГЕРОЇ НАРОДИЧЧИНИ. ПАМ'ЯТАЄМО КОЖНОГО».

14:25 20.02.2024

Надання пільгових кредитів для сільського будівництва

Доводимо до відома інформацію, про надання довгострокових пільгових кредитів для сільського будівництва відповідно до Постанова КМУ від 05.10.98 № 1597 «Про затвердження Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі», рішення Житомирської обласної ради від 02.11.17 №799 «Про затвердження нових Регіональних правил надання довгострокових пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам, що надаються комунальним підприємством «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Житомирської обласної ради».

16:10 19.02.2024

Будуть проводитись громадські слухання з питання розробки Стратегії розвитку

21 лютого 2024 року об 11 годині у великій актовій залі адмінприміщення Народицької селищної ради будуть проводитись громадські слухання з питання розробки Стратегії розвитку Народицької селищної територіальної громади на період до 2027 року.

15:34 19.02.2024

#СтопШахрай: Захистити свою платіжну картку

В еру цифрових технологій зловмисники знаходять все більше способів викрасти конфіденційну інформацію, зокрема паролі від банківських карт. Щоб захистити свої фінанси, важливо дотримуватися кількох простих правил.

14:55 19.02.2024

НАЗК визначило ТОП-10 порушень у деклараціях

Тривають кампанії декларування за 2021-2023 роки. Національне агентство з питань запобігання корупції (далі – НАЗК)  проаналізувало порушення, яких допускаються декларанти при заповненні декларацій.

16:03 16.02.2024

Результати діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність” при Житомирській РВА

Зокрема, йшлося про тендерні закупівлі, опрацьовані Житомирської районною військовою адміністрацією, які станом на 01 лютого оголошені територіальними громадами та їх головними розпорядниками коштів.

15:31 16.02.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність: Держаудитслужба розпочала 23 моніторингові процедури завершених публічних закупівель

Робоча група «Прозорість та підзвітність» Житомирської обласної військової адміністрації на черговому засіданні опрацювала оголошені закупівлі, по яким Державна аудиторська служба України проводить моніторинг публічних закупівель.

16:31 15.02.2024