Дата: від до Скинути

#ПрозорістьТаПідзвітність: Держаудитслужба розпочала 23 моніторингові процедури завершених публічних закупівель

Робоча група «Прозорість та підзвітність» Житомирської обласної військової адміністрації на черговому засіданні опрацювала оголошені закупівлі, по яким Державна аудиторська служба України проводить моніторинг публічних закупівель.

16:31 15.02.2024

В День вшанування учасників бойових дій на території інших держав в смт.Народичі відбулося покладання квітів.

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 35-ту річницю виведення військ з Афганістану. 3 1979 до 1989 року тисячі українців пройшли через пекло «афганської війни». Багато з них не повернулися додому, вважаються безвісті зниклими або потрапили в полон, багато отримали поранення. Ті, хто залишилися живими, пройшли суворі випробування долі.

14:56 15.02.2024

Податкова інформує: Запрацювала електронна черга. Як можна записатися на прийом в ЦОП?

Державна податкова служба України продовжує перетворення на цифровий сервісний орган. Внаслідок оновлення і модернізації програмно-апаратного комплексу Контакт-центру ДПС запроваджено дистанційний запис для отримання послуг у Центрах обслуговування платників (далі – ЦОП) – електронну чергу.

10:03 14.02.2024

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО РАК ПРЯМОЇ КИШКИ?

Рак прямої кишки - злоякісне новоутворення, що вражає анатомічні структури цього органу. Захворювання поширене і становить 4–6% всіх видів раку, знаходиться на п’ятому  місці  в Україні серед  всіх  нозологічних форм захворюваності на рак.  Пухлина може рости в просвіт прямої кишки або в довколишні тканини.  Вона схильна до метастазування, а хвороба може протікати у 4 стадії.  Важливо своєчасно проходити медичні обстеження, оскільки рання постановка діагнозу значно підвищує шанси на лікування

09:37 14.02.2024