Проєкт рішення "Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території населених пунктів Народицької селищної територіальної громади"

Дата: 06.10.2021 12:32

НАРОДИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА                   ПРОЄКТ

_____________2021

№ ___

__________ сесія VІІІ скликання

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про ветеринарну медицину», «Про захист населення від інфекційних хвороб», з метою недопущення порушення законодавства у сфері захисту тварин від жорстокого поводження на території Народицької селищної територіальної громади, забезпечення гуманного ставлення до тварин, санітарного, епідемічного та епізоотичного благополуччя, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Правила утримання домашніх тварин на території населених пунктів Народицької селищної територіальної громади, що додаються.

2.Начальнику загального відділу (Купрієнко Л.В.) та начальнику відділу цифровізації, інформаційної діяльності та комп’ютерного забезпечення (Перковському Ф.Г.) забезпечити доведення до відома керівників підприємств, установ, організацій, закладів, суб’єктів підприємницької діяльності, які розташовані на території населених пунктів Народицької селищної територіальної громади, населення територіальної громади відповідні Правила шляхом їх опублікування на офіційному веб-порталі Народицької селищної ради.

3.Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства, екологічної безпеки, благоустрою та цивільного захисту Народицької селищної ради, контроль за виконанням даного рішення - на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та житлово-комунального господарства.

Селищний голова                                                                       Лідія БУЧЕНКО