Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Народицької селищної ради «Про встановлення тарифів на платні послуги, які надаються клінічною лабораторією КНП «Народицька лікарня» Народицької селищної ради

Дата: 25.11.2021 17:11

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень  і пропозицій на офіційному сайті  Народицької селищної ради  https://narodycka-gromada.gov.ua буде оприлюднено проєкт рішення виконавчого комітету Народицької селищної ради «Про встановлення тарифів на платні послуги, які надаються клічнічною лабораторією КНП «Народицька лікарня» Народицької селищної ради» та відповідний  аналіз  регуляторного впливу.

Для поліпшення утримання комунального некомерційного підприємства «Народицька лікарня» Народицької селищної ради забезпечення її сучасним обладнанням пропонується затвердити тарифи на платні послуги відповідно до чинних нормативно-правових актів. Даний регуляторний акт розроблений  відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 р. №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоровя та вищих медичних навчальних закладах»   для покриття обґрунтованих витрат КНП «Народицька лікарня» на надання цих послуг.

Розробник проєкту регуляторного акту – КНП «Народицька лікарня» Народицької селищної ради.

Пропозиції  та зауваження від фізичних , юридичних осіб та їх об’єднань приймаються на протязі  місяця  з дня оприлюднення регуляторного акта у письмовому вигляді на поштову адресу розробника –вул.Замкова, 115, смт.Народичі Коростенського району, 11401  та на електронну пошту narodlikar@ukr.net.

Секретар селищної ради                                                        Олег ЯРМОЛЮК