Дата: 23.05.2024 15:18

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483,  у відповідності до норм Податкового кодексу України, та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань,  Народицька селищна рада повідомляє про наміри оприлюднити проект розпорядження начальника Народицької селищної військової адміністрації «Про затвердження Положень та встановлення  місцевих податків і зборів на території Народицької селищної територіальної громади» .

Проект розроблено в зв’язку із внесенням змін в частині заміни ставок земельного податку земель лісогосподарського призначення , та в зв’язку з втратою чинності національного класифікатора ДК 018-2000 , і введення в дію з 01.01.2025 року  наказу Міністерства економіки України від 16 травня 2023 року №3573 «Про затвердження національного класифікатора НК 018:2023 року » , залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

за посиланням https://narodycka-gromada.gov.ua/docs/1689042/

Зауваження та пропозиції щодо проекту даного регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення повідомлення на офіційному сайті селищної ради за адресою: смт. Народичі, вул. 1-го Травня,15 електронна адреса: naruprfin@gmail.com

Розробник проекту розпорядження: відділ фінансів селищної ради.

Проект розпорядження  оприлюднено 23 травня 2024 року.