Оголошення

Про скасування проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти Народицької селищної ради

14:43 11.06.2021

Скликання позачергової сесії

26 травня 2021 року об 11-ій годині у залі засідань селищної ради відбудеться позачергове засідання сесії Народицької селищної ради.

04:30 25.05.2021

Управлінням соціальної політики Коростенської райдержадміністрації оголошується онлайн-конкурс «Моя МАМА»

Друзі, хто для нас в цілому світі є найдорожчою людиною з перших днів нашого життя? Звичайно це наші мами та мами наших мам, бабусі. Це люди, без яких не існувало б нічого. Це любов і ласка. Це добро і турбота. Це ніжна колискова та цілющий поцілунок. Це увесь Всесвіт.

15:16 26.04.2021