Діє комендантська година!!!

Рішенням комісії ТЕБ та НС #3 від 03.03.2022 року змінено час комендантської години. Комендантська година для жителів Народицької ТГ з 20:00 години вечора до 06:00 години ранку починаючи з 03.03.2022 року.

10:00 03.02.2022

Віктор Градівський надав коментар телеканалу «Союз-TV» щодо подання декларацій ФОПів у додатку Дія та експорту товарів із Житомирщини

28 січня заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський надав коментар телеканалу «Союз-TV» щодо декларування ФОПів у додатку Дія та експортних можливостей Житомирської області.

15:36 28.01.2022

ID-картка – обов’язковий документ для ЗНО

З 1 лютого до 5 березня 2022 року триватиме реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Для реєстрації та участі в ЗНО обов’язковою умовою є наявність паспорта громадянина України (ID-картки). Міграційна служба наголошує, що варто потурбуватися про готовність та належний стан документів.

12:18 28.01.2022

Хід опалювального сезону 2021-2022

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації №538 від 16.09.2021 Народицька селищна територіальна громада повідомляє наступне:

11:20 21.01.2022

Таїнство Водохреща на р. Уж

19 січня на р. Уж в смт. Народичі (вул. 30 років Перемоги, біля мосту) відбудеться Таїнство Водохреща. Протягом дня кожен охочий зможе зануритись у цілющу крижану воду, щоб очистити тіло й душу. Усі доріжки та підходи до водойми підготовлені належним чином.

11:56 18.01.2022

Оголошується конкурс

Про визначення на конкурсних засадах аптечних закладів на пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

14:02 17.01.2022

Шановні жителі селища!

КП “Народичікомунсервіс” повідомляє, що внаслідок учорашнього буревію на центральному водогоні смт Народичів виникла аварійна ситуація.

10:45 15.01.2022

УВАГА! На території Житомирської області діють пункти обігріву населення

На період погіршення погодних умов рятувальники Житомирщини застерігають: уникайте переохолодження організму та обмороження кінцівок. Холод згубно впливає у першу чергу на дрібні кровоносні судини людини. Судини в кінцівках інстинктивно звужуються, щоб зберегти тепло. Саме за рахунок цього приплив крові до внутрішніх органів збільшується та підтримується внутрішня стабільна температура тіла, тому циркуляція крові в кінцівках уповільнюється. Першими замерзають пальці рук та ніг, а також вуха та ніс – вони найменше захищені через те, що в них тонкий жировий прошарок. Спочатку замерзає шкіра, а вже потім підшкірний шар, судини, м’язи, нерви та навіть кістки. При переохолодженні температура тіла знижується до 35 °С і нижче.

14:50 12.01.2022

Прийом заяв на оздоровлення та відпочинок дітей

В управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації з 4 січня 2022 року розпочинається прийом заяв батьків на оздоровлення дітей пільгових категорій згідно переліку документів (додається) для постанови на облік.

15:07 04.01.2022

До відома внутрішньо переміщених осіб громади

Згідно заяви АТ «Державний ощаднй банк України» надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року).

09:34 31.12.2021