Оголошення

Якщо військовослужбовець не виходить на зв’язок: що треба повідомити на гарячу лінію Уповноваженого зі зниклих безвісти

Якщо зв’язок із захисником України втрачено, звертайтеся на гарячу лінію Уповноваженого зі зниклих безвісти та дотримуйтеся чіткого алгоритму дій.

16:06 16.01.2023

До уваги страхувальників!

Для обліку страхових коштів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Головним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2022 року № 1323 «Деякі питання забезпечення здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням», відкрито розрахунковий рахунок у філії – Житомирське управління АТ «Ощадбанк».

15:52 05.01.2023