Звертаємо Вашу увагу!

З метою протидії незаконному обігу фальсифікованої (нелегальної) алкогольної продукції, на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 03.02.2021 №6541/63/1-20  та п.1 протоколу наради Кабінету Міністрів України від 15.02.2020 №6541/0/1-20, протокольного рішення засідання регіональної робочої групи з протидії нелегальному виробництву алкогольної продукції на території Житомирської області від 22.06.2021 просимо Вас, не залишатися байдужими та повідомляти про виявлені факти фальсифікованої (нелегальної) алкогольної продукції до:

17:06 16.09.2021

Щодо отримання дотації за бджолосім’ї фізичними особами та суб’єктами господарювання

Відповідно до п.7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2012 р. №107 (зі змінами та доповненнями) фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, надається спеціальна бюджетна дотація за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60000 гривень одному отримувачу.

14:42 08.09.2021

Безкоштовне санаторно-курортне лікування для учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Народицька селищна рада повідомляє  про можливість на безкоштовне санаторно-курортне лікування для учасників ліквідації аварії на ЧАЕС ( 1 та 2 категорії) на та оздоровлення  в ДП «Лікувально-реабілітаційний центр ім. В. Т. Гуца», який знаходиться в с. Капітанівка, Києво-Святошинського району, Київської області.

10:20 07.09.2021

Правила поводження з вибухонебезпечними предметами

На території області за минулий тиждень надійшло 10 повідомлень про виявлення  вибухонебезпечних предметів. Всього групою піротехнічних робіт АРЗ СП ГУ ДСНС України у Житомирській області з початку року знешкоджено 450 одиниць вибухо-небезпечних предметів.

10:19 07.09.2021

До відома депутатів Народицької селищної ради

Повідомляємо, що в рамках проєкту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності» у партнерстві з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні буде проводитись онлайн навчання депутатів місцевих рад.

15:49 09.08.2021