Оголошення

Оголошено прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України»

Оголошено 16-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2022». Девіз цьогорічного конкурсу – «Благодійність на захисті України». Всі ми вже дев’ятий місяць повномасштабної війни робимо все можливе для нашої Перемоги, незламності, допомоги тим, хто її найбільше потребує у цей час.

12:35 07.04.2023

Безкоштовне підживлення для озимих від Програми USAID АГРО

👉З 1 березня Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України надає агровиробникам добрива для ярих і озимих культур та насіння соняшника. 👉Проект здійснюється у межах Ініціативи на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) AGRI-Україна, започаткованої Агентством США з Міжнародного розвитку (USAID).

14:17 17.03.2023

Важлива інформація — рятує долі людей!

Інформування щодо роботи Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, здійснюється на сайті міністерства та офіційних сторінках у соціальних мережах та меседжерах.

16:17 16.03.2023

Якщо військовослужбовець не виходить на зв’язок: що треба повідомити на гарячу лінію Уповноваженого зі зниклих безвісти

Якщо зв’язок із захисником України втрачено, звертайтеся на гарячу лінію Уповноваженого зі зниклих безвісти та дотримуйтеся чіткого алгоритму дій.

16:06 16.01.2023

До уваги страхувальників!

Для обліку страхових коштів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Головним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2022 року № 1323 «Деякі питання забезпечення здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням», відкрито розрахунковий рахунок у філії – Житомирське управління АТ «Ощадбанк».

15:52 05.01.2023