Оголошення

Шановні жителі Народицької громади з 20.30 години оголошується комендантська година

Шановні жителі Коростенської району з 20.30 години вечора по 08.00 годину ранку в Коростенському районі відповідно до рішення голови Коростенської військової адміністрації Юрія Тарасюка оголошується комендантська година.

20:30 24.02.2022

Шановні жителі Народицької територіальної громади!

З метою запобігання мародерству в смт.Народичі та старостинських округах Народицької територіальної громади створені мобільні групи. Просимо всіх жителів громади бути пильними і у разі коли Ви станете свідком, або коли Вам стане відомо про випадки мародерства, телефонуйте на телефон гарячої лінії 0971801924. Просимо власників торгівельних закладів взяти саму активну участь у сприянні охорони належного їм майна з метою недопущення мародерства та щоб уникнути ускладнень з харчуванням жителів громади.

19:27 24.02.2022