Про скликання чергової ХІІІ сесії Народицької селищної ради VІІІ скликання

19 листопада 2021 року об 11-ій годині у залі засідань селищної ради відбудеться І пленарне засідання ХІІІ сесії Народицької селищної ради восьмого скликання. Перелік питань, які пропонуються на розгляд:

10:30 18.11.2021

Про скидання води.

Народицька селищна рада повідомляє, що згідно повідомлення ФОП Сивця І.В. до 15.10.2021 року проводиться скидання води  в ставку с.Ласки Народицької громади  (Червоненське водосховище) згідно режиму роботи на 2021 рік Державного агентства водних ресурсів.

17:52 01.10.2021

До відома постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи 1 категорії та батьків дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи

До 15 жовтня 2021 року проводиться прийом документів  для забезпечення путівкою на санаторно-курортне лікування  чи  на отримання компенсації замість санаторно-курортної путівки  на 2022 рік.

12:52 28.09.2021

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Міністерством економіки України на виконання п. 21 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 №1107 впроваджено проект реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань праці через Портал електронних сервісів Міністерства економіки України (далі – Портал)

17:57 23.09.2021