Житомирська область, Коростенський район

Оголошення

До відома постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи 1 категорії та батьків дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов»язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.

17:31:35 10.03.2021

Департамент праці,соціальної та сімейної політики доводить до відома, що фонд ООН в галузі народонаселення  в Україні підготував в рамках спільного проекту «Щастя в 4 руки»  серію просвітницьких відео.

16:52:54 09.03.2021

Дорогі жінки Народиччини!

Дорогі жінки Народиччини! Ви, мов та весна, несете світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки нашого краю невтомно працюють у всіх сферах життєдіяльності.

13:04:18 05.03.2021