Скликання позачергової сесії

26 травня 2021 року об 11-ій годині у залі засідань селищної ради відбудеться позачергове засідання сесії Народицької селищної ради.

04:30 25.05.2021

Управлінням соціальної політики Коростенської райдержадміністрації оголошується онлайн-конкурс «Моя МАМА»

Друзі, хто для нас в цілому світі є найдорожчою людиною з перших днів нашого життя? Звичайно це наші мами та мами наших мам, бабусі. Це люди, без яких не існувало б нічого. Це любов і ласка. Це добро і турбота. Це ніжна колискова та цілющий поцілунок. Це увесь Всесвіт.

15:16 26.04.2021

16:54 26.03.2021

До відома постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи 1 категорії та батьків дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов»язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.

17:31 10.03.2021

Департамент праці,соціальної та сімейної політики доводить до відома, що фонд ООН в галузі народонаселення  в Україні підготував в рамках спільного проекту «Щастя в 4 руки»  серію просвітницьких відео.

16:52 09.03.2021