Оголошення

Безкоштовне санаторно-курортне лікування для учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Народицька селищна рада повідомляє  про можливість на безкоштовне санаторно-курортне лікування для учасників ліквідації аварії на ЧАЕС ( 1 та 2 категорії) на та оздоровлення  в ДП «Лікувально-реабілітаційний центр ім. В. Т. Гуца», який знаходиться в с. Капітанівка, Києво-Святошинського району, Київської області.

10:20 07.09.2021

Правила поводження з вибухонебезпечними предметами

На території області за минулий тиждень надійшло 10 повідомлень про виявлення  вибухонебезпечних предметів. Всього групою піротехнічних робіт АРЗ СП ГУ ДСНС України у Житомирській області з початку року знешкоджено 450 одиниць вибухо-небезпечних предметів.

10:19 07.09.2021

До відома депутатів Народицької селищної ради

Повідомляємо, що в рамках проєкту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності» у партнерстві з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні буде проводитись онлайн навчання депутатів місцевих рад.

15:49 09.08.2021

До уваги жителів села Ласки !!!

Овруцьке відділенння АТ "Житомиргаз" повідомляє, що для проведення регламентних робіт з підготовки газових мереж до роботи в осінньо - зимовий період 2021-2022 рр., буде припинено газопостачання в  с. Ласки Коростенського району з 7-00 год. 11.08.2021 року до 18-00 год. 12.08.2021 року.

15:11 09.08.2021

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД !!!

До уваги депутатів місцевих рад   З вами працюватимуть найкращі українські експерти з питань місцевого самоврядування, бюджетної сфери, земельних відносин, житлово-комунального господарства, прозорості та підзвітності, особистісного розвитку.  Участь БЕЗКОШТОВНА! Щоб стати учасником навчань достатньо заповнити форму. Останній термін реєстрації – неділя, 29 серпня, 18.00. Після реєстрації організатори зв’яжуться з вами, щоби надати календар заходів та розповісти технічні умови участі.  Депутати, які візьмуть участь у не менш як 2/3 онлайн-семінарів (9 із 13), отримають сертифікат, а також друковані посібники «Чого не знає депутат?». Навчання відбувається в рамках проекту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності» у партнерстві з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні.   Більше за посиланням: https://gurt.org.ua/news/trainings/71251/

11:40 09.08.2021

До відома жителів смт. Народичі!

Народицька дільниця Овруцького відділення АТ "Житомиргаз" повідомляє, що у зв`язку із проведенням регламентних робіт по обслуговуванню газових мереж, буде припинено газопостачання до житлових будинків № 186 по вул. Замковій та № 28  по вул. Ю. Гагаріна в смт. Народичі з 7-00 год. до 18-00 год. 29.07.2021 року.

09:34 28.07.2021