Ініціативи Президента України

Форум «Велике будівництво: авіація і туризм» дав старт розвитку надзвичайно пріоритетних напрямків для нашої країни

25 листопада, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко долучився до форуму «Велике будівництво: авіація і туризм», у якому взяв участь Президент України Володимир Зеленський.

09:07 26.11.2021

Велике будівництво на Житомирщині: Програма Президента вже суттєво покращила можливості системи охорони здоров’я в області, – Віталій Бунечко

24 листопада, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко разом із головою Житомирської обласної ради Володимиром Федоренком, народними депутатами України та депутатами обласної ради оглянули об’єкти, реалізовані в області завдяки програмі Президента «Велике будівництво», зокрема сучасне приймальне відділення в м. Новограді-Волинському.

11:37 25.11.2021

Прем’єр-міністр: Наступного року програма енергоефективності стане частиною «Великого будівництва»

Уряд під час засідання 24 листопада підтримав постанову, яка дасть можливість залучити 25,5 млн євро від Кредитної установи для відбудови (КfW) на реалізацію проекту «Енергоефективність у громадах». За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, ці кошти будуть спрямовані на впровадження заходів з енергоефективності у Запоріжжі та Житомирі.

16:12 24.11.2021

Ініціатива Президента «Велике будівництво» має колосальний позитивний вплив на економіку, — Денис Шмигаль

Завдяки програмі Президента «Велике будівництво» в областях реалізовано значно більше інфраструктурних проєктів у порівнянні з попередніми роками, програма охоплює фактично кожну громаду в Україні. Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив у «Суботньому інтерв’ю» на Радіо Свобода.

14:33 23.11.2021

Велике будівництво на Житомирщині: У 2022 році в області реалізовуватиметься низка проєктів економічного розвитку, – Олексій Чернишов

Під час робочої поїздки до Житомирської області Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов поспілкувався на актуальні теми в ефірі телеканалу «C-TV» у Житомирі.

16:05 22.11.2021

Олексій Чернишов: Модернізована енергоефективна котельня у Житомирі допоможе місту заощадити 10% газу

У Житомирі завершили модернізацію звичайної районної котельні в ТЕЦ. Відтепер вона працює в режимі когенерації (виробництва електричної та теплової енергії одночасно) на альтернативному паливі — деревині. Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов разом із Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарії Клодом Вільдом, головою Житомирської облдержадміністрації Віталієм Бунечком, головою обласної ради Володимиром Федоренком та міським головою Сергієм Сухомлином взяли участь у проведенні тестового запуску термодинамічної установки ТЕЦ.

15:58 18.11.2021

Велике будівництво на Житомирщині: на 85 % виконано роботи зі зведення дворівневої транспортної розв’язки на автодорозі М-21 поблизу Бердичева

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області. Будівництво транспортного пересічення виконується в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на автомобільній дорозі міжнародного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, км 214+223, що поблизу міста Бердичів.

15:55 18.11.2021

Велике будівництво на Житомирщині: відновлено міст через річку Случ у селі Чижівка

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» відновлено міст через річку Случ, що на км 92+351 автомобільної дороги Р-49 Васьковичі – Шепетівка. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Житомирській області.

15:48 18.11.2021

#Велике_будівництво на Житомирщині: жителі кількох громад Новоград-Волинського району відремонтованою дорогою можуть зручно діставатися траси М-06

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко розповів про ще один успішний приклад відновлення доріг у сільській місцевості в рамках програми Президента «Велике будівництво». Йдеться про ділянку дороги ст. Новоград-Волинський (II) – Немильня, що пролягає через село Барвинівка.

15:34 17.11.2021