Ініціативи Президента та Уряду України

Віталій Бунечко провів підсумковий пресбрифінг щодо реалізації програми «Велике будівництво» впродовж 2021 року на Житомирщині

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, 19 січня, провів підсумковий пресбрифінг щодо реалізації програми Президента України “Велике будівництво” впродовж  2021 року на Житомирщині.

14:53 20.01.2022

Велике будівництво на Житомирщині: укладено договір на ремонт дороги між Баранівкою та Високою Піччю

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» на Житомирщині, укладено договір на виконання послуг з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-06-01 Баранівка – Висока Піч (окремими ділянками) з розробкою проектної документації.

14:04 18.01.2022

Прем’єр-міністр: Цього року має розпочатися модернізація міжнародних автомобільних пунктів пропуску

Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 13 січня відбулася нарада з питань модернізації міжнародних автомобільних пунктів пропуску через державний кордон. У нараді взяли участь Міністр інфраструктури Олександр Кубраков, Міністр юстиції Денис Малюська, представники Міністерства фінансів, Державної прикордонної служби та Державної митної служби.

12:05 14.01.2022

Велике будівництво: Цьогоріч плануємо оновлення не менше 5 тис. км доріг, – Прем’єр-міністр

У 2022 році Уряд має амбітні цілі у сфері розвитку інфраструктури в межах програми Президента «Велике будівництво». Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів України 12 січня.

11:20 13.01.2022

Велике будівництво на Житомирщині: у 2021 році ремонт доріг проведено в усіх районах області

У 2021 році у рамках програми Президента України «Велике будівництво»   в Житомирській області активно розбудовувалася дорожня інфраструктура – автошляхи місцевого та державного значення.

14:49 12.01.2022

Ключові досягнення Уряду у 2021 році

Системне підвищення пенсій, «авіаційний безвіз» із Євросоюзом, рекордний ВВП у доларовому еквіваленті та забезпечення України ефективними вакцинами — серед основних досягнень Уряду у 2021 році.

15:18 11.01.2022

Велике будівництво на Житомирщині: в обласному протитуберкульозному диспансері триває облаштування інфекційного відділення

У рамках програми Президента України “Велике будівництво” реалізується проєкт із реконструкції лікувального корпусу обласного протитуберкульозного диспансеру під інфекційне відділення.

09:49 10.01.2022