Ініціативи Президента та Уряду України

Децентралізація

Безбар’єрність

Міста Героїв

Володимир Зеленський про початок офіційних переговорів щодо вступу України до Євросоюзу

Сьогодні історичний день, коли ми переходимо до фактичних, реальних переговорів із Європейським Союзом щодо членства України. 28 лютого 2022 року, за кілька днів після початку повномасштабного вторгнення, ми підписали заявку на вступ.

19:22 25.06.2024

Учасники Глобального саміту миру у Швейцарії підписали Спільне комюніке про основи миру

Під час Глобального саміту миру у Швейцарії, який відбувся 15–16 червня, учасники узгодили спільну позицію щодо трьох пунктів: продовольча безпека, ядерна та енергетична безпека й звільнення всіх полонених і депортованих українців і українок, дорослих і дітей, яких викрала росія. Ключові принципи щодо цих елементів задля справедливого та сталого миру викладені у Спільному комюніке про основи миру.

15:12 17.06.2024

"4 роки. Підсумки"

Пропонуємо вашій увазі ще один сюжет із добірки "4 роки. Підсумки".

15:15 12.09.2023

«Підсумки. 4 роки. ВІЙНА». Серія сюжетів про шлях Житомирщини під керівництвом Віталія Бунечка

Нещодавно виповнилося 4 роки з того моменту, як Президент України Володимир Зеленський доручив Віталію Бунечку очолити Житомирську обласну державну, а наразі військову адміністрацію.

15:05 12.09.2023

REBUILD UKRAINE 2023

«Відбудова  України – це не локальний проект, не проект одного народу, а спільне завдання всього демократичного світу – усіх країн, які можуть сказати про себе: ми цивілізовані.» Президент України Володимир Зеленський

11:13 09.02.2023

Ігор Клименко: МВС розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу»

Штурмові бригади, до яких можуть вступати добровольці, націлені саме на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України. Про це в ефірі Єдиного телемарафону заявив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко.

11:14 03.02.2023