Ініціативи Президента України

Відеокоментар щодо вступу до Гвардії наступу від начальника Коростенської РВА Юрія Тарасюка

Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час наступу.

15:58 06.02.2023

#ГвардіяНаступу. МВС розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу»

Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього наступу.

11:59 06.02.2023

Ігор Клименко: МВС розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу»

Штурмові бригади, до яких можуть вступати добровольці, націлені саме на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України. Про це в ефірі Єдиного телемарафону заявив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко.

11:14 03.02.2023

Велике будівництво на Житомирщині: відбувся електронний аукціон на розробку проєктної документації зі зведення льодової арени

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» цьогоріч у Житомирі розпочнеться будівництво льодової арени. Всього в Україні планується звести 19 нових льодових комплексів згідно з міжнародними стандартами, на яких можна буде займатися фігурним катанням і хокеєм.

10:34 23.02.2022

Велике будівництво на Житомирщині: цьогоріч проводитиметься капітальний ремонт автодороги Малин-Нове Життя

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» цьогоріч у Житомирській області планується відремонтувати більше 70 км доріг місцевого значення.

14:41 22.02.2022

Прозора приватизація на Житомирщині: історія успіху про відкриття сімейного центру у Брусилові

Прозора приватизація занедбаних та непрофільних для держави об’єктів надає можливості не лише для створення та розвитку бізнесу, а й сприяє впровадженню соціальних проєктів.

16:51 21.02.2022