Безбар’єрність

«Альбом безбар’єрних рішень» відповідатиме на питання воєнного часу й повоєнної відбудови

На цьому наголошує громадська організація «Безбар’єрність». «Альбом безбар’єрних рішень» – практичний посібник для усіх, хто хоче і може перетворювати простір навколо на безбар’єрний.

10:55 16.08.2022

«Довідник безбар’єрності» отримав нові ілюстрації – про історії різних людей у воєнний час

Про це повідомляє  на своїй Фейсбук-сторінці ГО «Безбар’єрність». Авторкою нових ілюстрацій є Ольга Дегтярьова, яка раніше створила цикл картинок для Довідника «Безбар’єрність – це…».

13:50 12.07.2022

Електронний кабінет особи з інвалідністю

Електронний кабінет особи з інвалідністю розроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5.04.2012 № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 № 362) та постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 № 121 «Про затвердження Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності» (зі змінами).

13:53 18.02.2022

“Безбар’єрна грамотність”: як боротися зі стереотипами – дізнавайтеся з освітнього серіалу.

Стереотип – закореніле ставлення до подій та явищ, вироблене на основі порівняння їх з внутрішніми ідеалами, що, як правило, не має безпосереднього відношення до реальності.

12:35 16.02.2022

Олена Зеленська про перший розділ «Альбому безбар’єрних рішень»

Перша леді України Олена Зеленська наголосила, що 1-й розділ «Альбому безбар’єрних рішень» не тільки про архітектуру, а й про психологію. Бо правильний простір починається з цінностей – із розуміння того, що всім нам, із розмаїттям наших фізичних станів, потрібне однаково зручне середовище.

16:01 15.02.2022

«Довідникбезбар’єрності» відтепер доступний українською жестовою мовою

У«Довіднику безбар’єрності» – посібнику з нової етики спілкування без ярликів, стереотипів чи образливих слів, з’явився переклад українською жестовою мовою. Відтепер проєкт, який розкриває знання про безбар’єрність та її філософію, і сам трансформувався у безбар’єрний.

10:24 15.02.2022

Перетворюємо разом простір навколо на безбар’єрний

Коли пісок потрапляє в очі, людина на якийсь час має обмеження зору. Після напруженого тренування при кріпатурі м’язів людина має обмеження в рухах. Коли ми слухаємо музику в навушниках, часто не чуємо зовнішній шум.

11:19 14.02.2022