Безбар’єрність

Твій гід з безбар’єрного спілкування: Як користуватися «Довідником безбар’єрності»

Безбар’єрність – це не тільки  доступ до фізичних об’єктів. Це значно ширше поняття, яке включає в себе не лише різні сфери діяльності, але і категорії мислення та взаємодії з іншими людьми, як рівними. «Довідник безбар’єрності», який у вересні презентувала перша леді Олена Зеленська, у доступній формі пояснює, чому не можна обмежуватися пандусами, якщо хочемо жити у безбар’єрному світі, а також, чому мова спілкування дуже важлива.

11:07 11.10.2021

Проведено моніторинг безбар’єрністі об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю

Відповідно до Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 537, інформуємо що проведено моніторинг ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю в Народицькій територіальній громаді.

11:23 30.09.2021