Безбар’єрність

«Довідник безбар’єрності» отримав нові ілюстрації – про історії різних людей у воєнний час

Про це повідомляє  на своїй Фейсбук-сторінці ГО «Безбар’єрність». Авторкою нових ілюстрацій є Ольга Дегтярьова, яка раніше створила цикл картинок для Довідника «Безбар’єрність – це…».

13:50 12.07.2022

Електронний кабінет особи з інвалідністю

Електронний кабінет особи з інвалідністю розроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5.04.2012 № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 № 362) та постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 № 121 «Про затвердження Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності» (зі змінами).

13:53 18.02.2022

“Безбар’єрна грамотність”: як боротися зі стереотипами – дізнавайтеся з освітнього серіалу.

Стереотип – закореніле ставлення до подій та явищ, вироблене на основі порівняння їх з внутрішніми ідеалами, що, як правило, не має безпосереднього відношення до реальності.

12:35 16.02.2022

Олена Зеленська про перший розділ «Альбому безбар’єрних рішень»

Перша леді України Олена Зеленська наголосила, що 1-й розділ «Альбому безбар’єрних рішень» не тільки про архітектуру, а й про психологію. Бо правильний простір починається з цінностей – із розуміння того, що всім нам, із розмаїттям наших фізичних станів, потрібне однаково зручне середовище.

16:01 15.02.2022

«Довідникбезбар’єрності» відтепер доступний українською жестовою мовою

У«Довіднику безбар’єрності» – посібнику з нової етики спілкування без ярликів, стереотипів чи образливих слів, з’явився переклад українською жестовою мовою. Відтепер проєкт, який розкриває знання про безбар’єрність та її філософію, і сам трансформувався у безбар’єрний.

10:24 15.02.2022

Перетворюємо разом простір навколо на безбар’єрний

Коли пісок потрапляє в очі, людина на якийсь час має обмеження зору. Після напруженого тренування при кріпатурі м’язів людина має обмеження в рухах. Коли ми слухаємо музику в навушниках, часто не чуємо зовнішній шум.

11:19 14.02.2022

На порталі «Дія» запрацював розділ «Дія. Бізнес без бар’єрів» та невдовзі з’явиться «Дія. Безбар’єрність»

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у масштабному заході Diia Summit, під час якого розповіла про нові опції порталу державних послуг «Дія» в напрямі безбар’єрності.

09:05 09.02.2022

Мистецтво без бар’єрів: усуваємо перепони на шляху самовираження особистості

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти долучається до реалізації Нацстратегії зі створення безбар’єрного середовища та наголошує, що мистецтво має бути доступне всім без винятку. Для того, щоб це було можливим ми повинні працювати над тим, аби прибрати ті перепони й бар`єри, які стають на шляху до сприйняття мистецтва та самовираження особистості через мистецтво.

10:16 07.02.2022