Безбар’єрність

Довідник безбар’єрності. Суспільство уже формує запит на коректну лексику

За місяць з моменту запуску «Довідника безбар’єрності» його відвідали понад 15 тисяч осіб, серед найпопулярніших розділів – «Словник». Про це повідомляє експертна організація ГО “Безбар’єрність”.

09:13 10.11.2021

У Житомирській ОДА відбулася нарада з питань підтримки та соціального захисту осіб з інвалідністю

27 жовтня директорка Департаменту соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації Олена Грищук провела нараду з громадськими організаціями осіб з інвалідністю з питань підтримки та соціального захисту маломобільних груп населення області.

15:55 28.10.2021

#Безбар’єрність: Наталія Остапченко долучилася до обговорення результатів реалізації нацстратегії

27 жовтня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко взяла участь в онлайн-засіданні Ради безбар’єрності щодо реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року (Нацстратегія). Засідання провів Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

15:52 28.10.2021

Наталія Остапченко: Безбар’єрність фізичного оточення — один із ключових показників доступності громадян різних категорій до державних послуг

26 жовтня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела селекторну онлайн-нараду щодо результатів проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю. Також участь у нараді взяли керівники РДА та територіальних громад Житомирської області, представники профільних структурних підрозділів Житомирської ОДА, а також обласних установ, які увійшли до списку моніторингу.

10:11 27.10.2021

#Безбар’єрність: Неля Ковалюк продовжує інспектувати доступність об’єктів на Житомирщині

25 жовтня, Представниця Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській облдержадміністрації Неля Ковалюк разом із депутатами Житомирської міської ради, представниками Департаменту містобудування та земельних відносин й Управління капітального будівництва міськради взяли участь у виробничій нараді щодо готовності скверу на майдані Путятинський у Житомирі.

09:15 26.10.2021

Презентовано «Довідник безбар’єрності»

Перша леді України Олена Зеленська презентувала електронну версію «Довідника безбар’єрності». Посібник покликаний зафіксувати нові норми безбар’єрної мови та стати гідом з коректного спілкування. Презентація відбулася в Міжнародний день загального доступу до інформації за участю журналістів і головних редакторів провідних українських медіа.

12:37 22.10.2021