Безбар’єрність

Міністерство соціальної політики України оголошує конкурс на кращий соціальний проєкт/ініціативу «Будуймо країну без бар’єрів разом»

На виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проєкт/ініціативу.

09:13 14.12.2021

Перша леді Олена Зеленська відвідала форум, присвячений створенню рівних можливостей для всіх

Перша леді Олена Зеленська відвідала в Києві форум громадянського суспільства під гаслом «Незалежна Україна – це країна рівних можливостей!». Понад 500 представників українських та міжнародних громадських організацій, волонтерів, експертів зібралися для обміну досвідом у створенні суспільства рівних можливостей.

15:30 30.11.2021

«Укрзалізниця» закликає спілкуватися без бар’єрів

Ми часто наголошуємо, що безбар’єрність не можна звужувати лише до пандусів, ліфтів і решти елементів доступності. Тому дуже радіємо, коли великі компанії, розвиваючи безбар’єрність, промотують толерантне спілкування.

09:30 29.11.2021

Поняття безбар’єрності є набагато ширшим і стосується кожного з нас, – Віталій Бунечко

16 листопада, голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко разом зі своїм заступником Віктором Градівським та представниками профільних структурних підрозділів ОДА взяли участь в онлайн-засіданні Комісії з питань координації взаємодії органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в оновленому складі.

09:33 17.11.2021

Безбар’єрність – це бачити людей серцем. Стартувала всеукраїнська комунікаційна кампанія

В Україні стартувала соціальна комунікаційна кампанія з просування безбар’єрного спілкування. Одночасно в усіх областях з’явилися постери, які розкривають значення терміну «безбар’єрність» простими і зрозумілими образами.

13:24 16.11.2021

На Житомирщині затверджено план заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору

Відповідне розпорядження підписав голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко. План передбачає низку заходів на 2021-2022 роки, зокрема усунення перепон у різних сферах життя, а також посилення можливостей та забезпечення рівних прав для всіх українців.

09:14 11.11.2021

Cоціальні послуги без черг та зайвих витрат – електронний кабінет особи з інвалідністю

Електронний кабінет особи з інвалідністю розроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 362) та постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 р. № 121 «Про затвердження Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності» (зі змінами).

09:18 10.11.2021