Безбар’єрність

Затвердження Нацстратегії безбар’єрності дало старт важливим змінам у нашій країні, – Олексій Чернишов

Безбар’єрність – це про повагу та гідність кожної людини, комфорт і зручність для всіх громадян. На це є великий запит у суспільстві, розуміння та підтримка держави, реальний рух у цьому напрямку бізнесу. Кожен на своєму місці має робити кроки до подолання бар’єрів, які роз’єднують, заважають, перешкоджають.

09:49 02.02.2022

Інформаційна та цифрова безбар’єрність: дізнавайтеся про виконавчі провадження у зручний спосіб

З року в рік новітні технології змінюють наше повсякденне життя, руйнують та долають «бар’єри», що виникають на шляху громадян до отримання інформації, та створюють можливості щодо надання якісних та публічних послуг.

09:22 01.02.2022

За ініціативи першої леді Олени Зеленської Мінцифра презентує освітній серіал «Держава без бар’єрів»

Для впровадження принципів безбар’єрності під час комунікацій в роботі органів влади та формування довіри між громадянами та представниками влади, Мінцифра пропонує освітній серіал «Держава без бар’єрів» на платформі Дія.Цифрова освіта.

10:40 28.01.2022

«Голос жінок і лідерство – Україна»: на Житомирщині впроваджується проєкт гендерного аудиту доступності ЦНАПів

Представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОДА Неля Ковалюк разом з експертами громадських організацій осіб з інвалідністю Житомирщини здійснили гендерний аудит доступності ЦНАПу Коростишівської територіальної громади.

16:02 27.01.2022

Що означає безбар’єрність: основні терміни

Чимало років безбар’єрність асоціювалася у багатьох людей лише з подоланням фізичних перешкод – облаштуванням пандусів і підіймачів. Насправді ж це поняття ширше і стосується, без перебільшення, кожного.

14:12 25.01.2022

Мінцифри: доступний ще один освітній серіал “Безбар’єрна грамотність”

Міністерство цифрової трансформації України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка покликана забезпечити українців вільним доступом до вдосконалення своїх навичок.

14:59 19.01.2022

Прозорі електронні конкурси для фінансування програм громадських об’єднань осіб з інвалідністю

На засіданні Уряду 12 січня 2022 року внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 р. № 166, якими удосконалено механізм надання громадським об’єднанням осіб з інвалідністю фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету для реалізації програм, розроблених інститутами громадянського суспільства.

16:07 18.01.2022

Громади без бар’єрів: долучайтеся до проєкту – зробімо простір, у якому живемо, зручним для всіх

Під’їзди, двори, вулиці, зупинки, переходи, дитячі майданчики, громадські споруди – уся інфраструктура, що нас оточує, весь простір, у якому перебуваємо щодня, мають бути доступними й дружніми до кожного українця, незалежно від того, живе він в обласному центрі чи в маленькому місті. Так з’явився проєкт «Громади без бар’єрів».

14:13 11.01.2022