Безбар’єрність

Безбар’єрність: проєкт «Забути про вік» демонструє помилковість ейджизму

Кожен другий українець у віці 50+ принаймні один раз зіштовхувався з дискримінацією за віком. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, яке на замовлення «1+1 media» провела агенція «Info Sapiens».

13:41 05.01.2022

Безбар’єрність: Сьогодні відзначається Всесвітній день азбуки Брайля

У грудні 2019 року Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення щороку 4 січня відзначати Всесвітній день азбуки Брайля з метою підвищення обізнаності про значення азбуки для реалізації прав людини сліпих і слабозорих людей.

16:05 04.01.2022

«Безбар’єрна грамотність» — новий курс на Дія.Цифрова освіта

Курс Міністерства цифрової трансформації України створено в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської в партнерстві з радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності, ГО «Безбар’єрність», представниками громадянського суспільства та експертами за підтримки проєкту ПРООН «Права людини для України», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

12:24 22.12.2021

«Бізнес без бар’єрів»: триває розробка універсального тренінгового модуля для навчання персоналу

HR-фахівці компаній спільноти «Бізнес без бар’єрів» працюють над структурою універсального тренінгового модуля для навчання персоналу етиці безбар’єрного спілкування.

14:48 20.12.2021

Безбар’єрність та енергоефективність: у Мінрегіоні розробили інформаційні посібники з будівництва шкіл, дитсадків та спортивних об’єктів

У Міністерстві розвитку громад та територій України розробили інформаційні посібники з будівництва освітніх та спортивних закладів. У них доступно та на прикладах зображено, які державні будівельні норми мають бути дотримані при проєктуванні та будівництві освітніх, дошкільних та спортивних закладів. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

10:46 16.12.2021

«Світ без меж»: У Києві відбулася презентація книги про розмаїття та рівність

У Києві відбулася презентація книги «Світ без меж» авторки Анастасії Степули, яка доступно та легкою мовою розповідає про різноманіття, рівність, толерантне спілкування – як правильно звертатися до різних людей. Книга спрямована на дітей молодшого віку, до кінця року її примірники буде поширено серед 20 тисяч українських шкіл.

11:44 15.12.2021