Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану.

За підтримки програми EU4Business Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнська міська територіальна громада продовжує реалізацію проекту Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану».

11:50 25.06.2023

До відома населення❗️

16.06.2023р. о 11 год 34 хв. на пункт зв’язку 14 ДПРЧ 3 ДПРЗ чергового 1 відділу поліції надійшло повідомлення про те, що під час обробки поля біля с. Залісся Народицької ТГ стався вибух касетного елементу від системи залпового вогню «Ураган».  Внаслідок вибуху пошкоджено висівна шина посівного комплексу, трактор "NEWHOLLFND” ТОВ «ЕкоАгроферма». Внаслідок події тракторист травм не отримав. На місце події залучені: слідчо-оперативна група поліції: підполковник служби цивільного захисту ШВАБ О. М; інженерно - саперний взвод в/ч 7304, вибухотехнічна група поліції.

11:05 17.06.2023

Як не стати жертвою шахрайства

Шахрайство-крімінально каране діяння,відповідальність за яке в Україні передбачена Кримінальним кодексом України.

20:17 16.06.2023

До уваги ВПО та громад Житомирщини! Розпочато відбір проєктів інструментів CIVIC TECH для підтримки малого та мікробізнесу

Act to Support – це акселераційна програма та конкурс проєктів цифрових інструментів, спрямованих на підтримку ВПО, зокрема молоді, малого та мікробізнесу, та громад, які приймають переселенців.

09:04 15.06.2023

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

14:30 14.06.2023

До уваги керівників підприємств, установ, організацій!

В разі неправомірних дій при проведені перевірок об’єктів, надання дозвільної документації та платних послуг працівниками органу державного нагляду у сфері пожежної безпеки та цивільного захисту, про відомі факти корупційного порушення Ви також можете особисто або за допомогою поштового зв'язку повідомити сектор з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України у Житомирській області за адресою:

15:00 13.06.2023

Увага! Нагадуємо!

Шановні жителі громади! Відповідно до рішення ради оборони Житомирської області в межах Коростенського контрольованого прикордонного району (до 20 км від Державного кордону) ЗАБОРОНЕНО:

12:12 12.06.2023