12 червня -  Всесвітній день боротьби з дитячою працею

12 червня - Всесвітній день боротьби з дитячою працею

Всесвітній День боротьби з дитячою працею встановлений Міжнародною організацією праці, яка бореться з проявами експлуатації дітей на різних рівнях. Перші заходи присвячені цьому дню відбулись ще в 1997 році в Осло.

12:19 09.06.2023

Профілактика нещасних випадків – складова безпеки праці

Основними причинами настання нещасних випадків та професійних захворювань (отруєнь) є невиконання вимог інструкцій з охорони праці, особиста необережність потерпілого, травмування (смерть) внаслідок протиправних дій інших осіб, невиконання посадових обов’язків, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспорту загального користування та незадовільний стан виробничого середовища (перевищення гранично допустимого рівня небезпечних та шкідливих виробничих факторів).

11:47 09.06.2023

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг в.о. начальника ГУ ДПС у Житомирській області

В.о. начальника ГУ ДПС у Житомирській області Теодозія Чернецька під час брифінгу на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА розповіла про податкові відносини в умовах воєнного стану.

11:31 08.06.2023

6 червня в Україні відзначають День журналіста

З нагоди професійного свята начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк зустрівся з працівниками медіасфери територіальних громад Коростенського району, аби подякувати за їх наполегливу щоденну кропітку роботу, поспілкуватися щодо можливих проблем в професійній сфері та відповісти на їх запитання щодо діяльності Коростенської РВА, а також останніх подій в Коростенському районі.

14:10 06.06.2023

#ДовідникБезбар’єрності: Створення безбар’єрного середовища для дітей

Відповідно до Декларації прав дитини всі діти мають рівні права у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого.

09:19 06.06.2023

4 червня – День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

З 2021 року рішенням Верховної Ради України 4 червня запроваджено державний пам’ятний день – День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

08:30 04.06.2023